Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty

dodano: 20.05.2019, 12:50
akcje wątku: drzewko

Autor: Wertyp

#infobroker

Pilne!

• Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|Gurb 21.05.2019, 10:34
    Zadeklaruj jeszcze, ze jak sprawa za kilkadziesiat lat sie rpynie, to sprzedasz ja z narzutem co najwyzej inflacyjnym a uzyskane pieniadze przekazesz na sieroty :-)
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|Ethanol 21.05.2019, 21:20
    ja kupilem dzialke - nie od Kosciola - i jej wartosc znacznie wzrosla

co mam o tym sadzic ? pomoz bracie !
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|Leteryk 21.05.2019, 22:18

ja kupilem dzialke - nie od Kosciola - i jej wartosc znacznie wzrosla

co mam o tym sadzic ? pomoz bracie !

Kupił ją pan, panie @Ethanol, za 1/4 ceny rynkowej wówczas? Od znajomego biskupa ze swojej diecezji?

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/af/03/5cde954d7bac9_o_full.jpg
    Let it be.
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:10
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:12
    Tu masz następną 7ha, 17 plnzetów za m^2 nawet z chatką holenderską
    https://www.otodom.pl/oferta/okolice-kozminka-dzialka-na-sprzedaz-ID40A3a.html#ce97d34667
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:18

Tu masz następną 7ha, 17 plnzetów za m^2 nawet z chatką holenderską
    https://www.otodom.pl/oferta/okolice-kozminka-dzialka-na-sprzedaz-ID40A3a.html#ce97d34667

Sorki, 7000m^2 czyli 0,7 ha
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:21
    Ta powinna cię zadowolić 5plnzeta za m^2, 188901m^2
    https://www.otodom.pl/oferta/prawie-19-ha-inwestycjiziemia-o-duzym-potencjale-ID3ZlZG.html#ce97d34667

"Przeglądać, wybierać, kupować"
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:26
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:34
    A ta z niezłym potencjałem na solidny biznes rekreacyjny i tylko 9plnzeta za m^2, w sumie 227800m^2(14 ha to zarybione stawy)
    https://www.otodom.pl/oferta/domki-na-wodzie-niestandardowa-inwestycja-ID3PFha.html#9b01caf665
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|mariaelena 21.05.2019, 23:38
    Odpowiedz
  • Re: Pilnie kupię działkę od Kościoła za bezcen, na której rząd planuje wybudować drogę. Tylko poważne oferty|kandydat 22.05.2019, 1:15
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook