Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Stowarzyszenie im. Księdza Piotra Skargi i Stowarzyszenie „Polonia Christiana” - sześciodniowa konferencja o skutkach obostrzeń walki z COVID-19

dodano: 26.05.2021, 13:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

„Jedyne takie wydarzenie! Zapraszamy na Tydzień Życia i Wolności”

Nadszedł czas, by powiedzieć prawdę o społecznych, medycznych, gospodarczych i prawnych skutkach obostrzeń, które wprowadzono pod hasłem walki z COVID-19.

Czy musimy składać nasze prawa i wolności na ołtarzu bezpieczeństwa?

Co stało się z gospodarką, służbą zdrowia, edukacją i Kościołem?

Dlaczego sprawa obrony życia urasta do rangi jednej z najważniejszych bitew cywilizacyjnych w XXI wieku?

To ważne pytania, dlatego też chcemy udzielić na nie zdecydowanych odpowiedzi podczas Tygodnia Życia i Wolności, który odbędzie się w dniach 7-12 czerwca 2021 r.

Kluczowe zagadnienia  dla funkcjonowania społeczeństwa z konserwatywnej i wolnościowej perspektywy:

1. Kościół 2. Edukacja 3. Gospodarka

4. Prawa i Wolności (w dobie tzw. pandemii koronawirusa; ocenie prawnej i etycznej poddane zostaną m.in. wszystkie rządowe rozporządzenia, wprowadzane od zeszłego roku).

5. Zdrowie (debata o społecznych i medycznych skutkach działań, jakie rząd Zjednoczonej Prawicy podjął pod sztandarem walki COVID-19; głosy niepokornych lekarzy, których w ostatnich miesiącach próbowano uciszać za pomocą rozmaitych nacisków i postępowań).

6. ProLife (Nie chodzi tylko o słynne orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku, które ograniczyło prawne możliwości legalnych egzekucji na nienarodzonych. Będzie o formowaniu sumień dzieci i młodzieży w dobie coraz bardziej hałaśliwej i wulgarnej propagandy skrajnej lewicy, która od akceptacji dla aborcji przechodzi płynnie do deptania kolejnych fundamentalnych praw i wolności tych, którym dane już było się narodzić. Czy tam właśnie kryją się źródła ideologicznej i medialnej eskalacji społecznego klimatu strachu, czego świadkami byliśmy wielokrotnie od wiosny 2020 roku?).

https://pch24.pl/jedyne-takie-wydarzenie-zapraszamy-na-tydzien-zycia-i-wolnosci/

 

  • Re: Stowarzyszenie im. Księdza Piotra Skargi i Stowarzyszenie „Polonia Christiana” - sześciodniowa konferencja o skutkach obostrzeń walki z COVID-19 |Miecz Damoklesa 26.05.2021, 22:17
    OJPRDL! Ale kaszana :D
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook