Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.

dodano: 13.01.2021, 16:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Instytut Ordo Iuris wystąpił do premiera z apelem o podjęcie zdecydowanych działań zapobiegających cenzurze w sieci.

Podpisz petycję https://stopcenzurzewinternecie.pl

• Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Azaradel 13.01.2021, 16:17
    Super. Będzie można pisać
    Kiedyś złoczyńców wieszano na krzyżach, teraz krzyże wiszą na szyjach złoczyńców.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 16:19

Super. Będzie można pisać

Nu, na Frondzię pan narzekać nie może.

Rozumiem, że podpisik z pana strony będzie?
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Azaradel 13.01.2021, 16:18
    że to sekta finansowana przez Moskwę, że katole ich pokroju to zakała ludzkości.
    Kiedyś złoczyńców wieszano na krzyżach, teraz krzyże wiszą na szyjach złoczyńców.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 16:23

że to sekta finansowana przez Moskwę, że katole ich pokroju to zakała ludzkości.

Jeżeli chodzi o rozpowszechnianie kłamstw i oszczerstw, to jak zawsze - można to robić.

Jednakowoż ryzykuje się wtedy postępowanie sądowe zakończone uczciwym (miejmy nadzieję) procesem i słuszną (miejmy nadzieję) karą.

A ponieważ Instytut Prawny Ordo Iuris nie daje sobie bezkarnie wylewać pomyj za kołnierz, to może pan to pisać, rzec jasna, wziąwszy wspomniane wyżej ryzyko na swoją muskularną klatę.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Turogniew syn Bladwingów 13.01.2021, 16:26

Jeżeli chodzi o rozpowszechnianie kłamstw i oszczerstw, to jak zawsze - można to robić.

Jednakowoż ryzykuje się wtedy postępowanie sądowe zakończone uczciwym (miejmy nadzieję) procesem i słuszną (miejmy nadzieję) karą.

A ponieważ Instytut Prawny Ordo Iuris nie daje sobie bezkarnie wylewać pomyj za kołnierz, to może pan to pisać, rzec jasna ...

Oczywiście: pan Grzesik udostępni IP użytkownika, by OI mogło go pozwać w trybie cywilnoprawnym.

Oto moje IP: 185.104.194.4, by nie trzeba było szukać.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 16:28

Oczywiście: pan Grzesik udostępni IP użytkownika, by OI mogło go pozwać w trybie cywilnoprawnym.

Oto moje IP: 185.104.194.4, by nie trzeba było szukać.

Pan też rozpowszechnia kłamstwa i oszczerstwa nt Ordo Iuris?

No, no... - po panu tego akurat bym się jednak nie spodziewała.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Turogniew syn Bladwingów 13.01.2021, 16:30

Pan też rozpowszechnia kłamstwa i oszczerstwa nt Ordo Iuris?

No, no... - po panu tego akurat bym się jednak nie spodziewała.

A czy stary Słowianin może wiedzieć, czy czymś nie podpadł mecenasowi J Kwaśniewskiemu? ^_^
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Teofila (w podróży) 13.01.2021, 16:33

A czy stary Słowianin może wiedzieć, czy czymś nie podpadł mecenasowi J Kwaśniewskiemu? ^_^

Myśli pan, że mec. Kwaśniewski nie ma nic lepszego do roboty niż szukanie "haków" na pana?
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Turogniew syn Bladwingów 13.01.2021, 16:43

Myśli pan, że mec. Kwaśniewski nie ma nic lepszego do roboty niż szukanie "haków" na pana?

Mecenas nie, ale użytkownik @Wojo — owszem.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Wojo 13.01.2021, 16:47

Mecenas nie, ale użytkownik @Wojo — owszem.

Olaboga, to już tak się Panu objawy nasiliły?!
    (Gnębon vel Kruszon czy jakiś taki pseudonim bardziej mi się podobał. :) )
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Turogniew syn Bladwingów 13.01.2021, 16:51

Olaboga, to już tak się Panu objawy nasiliły?!
    (Gnębon vel Kruszon czy jakiś taki pseudonim bardziej mi się podobał. :) )

Gnębon vel Kruszon (urlopowany wew celu podleczenia nerw a psychiki) naruszał podobno ©®™.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Azaradel 14.01.2021, 10:16

A ponieważ Instytut Prawny Ordo Iuris nie daje sobie bezkarnie wylewać pomyj za kołnierz, to może pan to pisać, rzec jasna ...

Ponieważ kłamcy i oszczercy z Ordo Iuris zaatakują każdego, kto ośmieli się napisać prawdę o ich działalności, z przyjemnością wezmę udział w postępowaniu sądowym zakończonym uczciwym (pod warunkiem, że sąd nie będzie pisowski) procesem i słuszną (miejmy nadzieję) karą dla tej obrzydliwej organizacji.
    A mam nadzieję, że ten wyrok przyjmie Teofila z godnością na biust.
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Wojo 13.01.2021, 16:44

Mocno rozbawił mnie pan tymi mocno passe bajkami, ale ciekawi mnie, z jakich konkretnie powodów są rzekomo zakałą ludzkości?
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Pan PiSowczyk 13.01.2021, 16:48
    Ostatnio Uganda zamknęła media społecznościowe u siebie w związku z ich ingerowaniem w tamtejsze wybory i oczywiście podniósł się ryk korpofaszystów z powodu cenzurowania ich przez rząd Ugandę. Tych samych, którzy dopiero co skazali Trumpa na cyfrową ewaporację.
    Wciąż piękny, waleczny i młody
    Odpowiedz
  • Re: Petycja do Premiera z apelem o podjęcie działań przeciwko cenzurze w sieci.|Pan PiSowczyk 13.01.2021, 16:51

Ostatnio Uganda zamknęła media społecznościowe u siebie w związku z ich ingerowaniem w tamtejsze wybory i oczywiście podniósł się ryk korpofaszystów z powodu cenzurowania ich przez rząd Ugandę. Tych samych, którzy dopiero co skazali Trumpa na cyfrową ewaporację.

* rząd Ugandy
    Wciąż piękny, waleczny i młody
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook