Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pedofilia

dodano: 4.03.2019, 20:34
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Dla niezorientowanych - Michael Jackson nie był księdzem katolickim.

No i nie żył w celibacie...

"James Safechuck poznał Jacksona, gdy starał się o rolę w reklamie Pepsi. Miał wtedy osiem lat. Z czasem on i Jackson zaprzyjaźnili się i zbliżyli do siebie. Muzyk miał do niego dzwonić podczas swoich tras koncertowych. Jak twierdzi Safechuck, molestowanie zaczęło się wkrótce potem. W pierwszej części "Leaving Neverland" mężczyzna ujawnił, że Jackson kupił swoje ranczo z myślą o nim i że wraz z matką byli pierwszymi gośćmi w Neverland. Mężczyzna twierdzi, że jako dziecko był wykorzystywany w dziesięciu miejscach na terenie posiadłości: wymienia m.in. salę kinową, basen i indiańskie tipi.

Twierdzi również, że Jackson nauczył go, jak się masturbować. 

W "Leaving Neverland" Safechuck ujawnia także inne szokujące szczegóły jego relacji z Jacksonem. Zdradza, że wokalista kupował mu prezenty i biżuterię, a nawet zaaranżował udawaną ceremonię ślubną. — Bardzo lubiłem biżuterię, więc [Jackson] nagradzał mnie nią za czynności seksualne.

Przypomnijmy, że Michael Jackson został oskarżony przez inną ofiarę o molestowanie, ale został uniewinniony w 2005 roku. Podczas przesłuchań w związku z procesem Robson i Safechuck bronili przed sądem Jacksona i zapewniali, że nie byli wykorzystywani seksualnie przez artystę. Z perspektywy czasu twierdzą, że zostali zmanipulowani i nie zdawali sobie sprawy, że zachowanie artysty było niewłaściwe. — Nie rozumiałem, że byłem wykorzystywany. Kochałem Michaela. Za każdym razem, kiedy zeznawałem [broniąc go], za każdym z wielu, wielu razy, kiedy publicznie zachwycałem się nim w wywiadach, mówiłem szczerze. Jednocześnie nigdy nie zapominałem żadnego z seksualnych szczegółów tego, co się między nami wydarzyło, ale nie pojmowałem, że to było wykorzystywanie — tłumaczy Wade Robson w rozmowie z Oprah Winfrey".

https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/james-safechuck-w-dokumencie-leaving-neverland-do-gwaltow-dochodzilo-codziennie/mtjpprk

No, ale jak ktoś kiedyś zauważył tu na FF - artystom wolno więcej...

• Re: Pedofilia|Paszczak 4.03.2019, 20:46
    Teolifa, żeby kapłanów wybielić, nawet onet zacytuje, łohoho.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Teofila (w podróży) 4.03.2019, 21:00

Teolifa, żeby kapłanów wybielić, nawet onet zacytuje, łohoho.

Paszczak, żeby kapłanów oczernić posunie się nawet do tego, żeby wypowiedzieć się w wątku Teofili.

O pewnym bożyszczu tłumów i ikonie k u l t u r y.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Paszczak 4.03.2019, 21:08

Paszczak, żeby kapłanów oczernić posunie się nawet do tego, żeby wypowiedzieć się w wątku Teofili.

O pewnym bożyszczu tłumów i ikonie k u l t u r y.

A co mnie Jackon obchodzi? Jeśli był pedofilem, to nic nie zmienia to w kwestii Twoich ulubieńców, których tak tu usilnie bronisz.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Teofila (w podróży) 4.03.2019, 21:10

A co mnie Jackon obchodzi? Jeśli był pedofilem, to nic nie zmienia to w kwestii Twoich ulubieńców, których tak tu usilnie bronisz.

Jeżeli obchodzi pana los i dobro ofiar pedofilii, to raczej powinien pana obchodzić.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Paszczak 4.03.2019, 21:19

Jeżeli obchodzi pana los i dobro ofiar pedofilii, to raczej powinien pana obchodzić.

A Ciebie obchodzi? Bo nie wydaje mi się, sądzac po Twoim ostatnim wzmożeniu na forumku...
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Orest 4.03.2019, 22:37

Perpito, BBC Radio przestało grać utwory Micha Jacksona. Glad?
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Adalbert1241 5.03.2019, 0:39

Perpito, BBC Radio przestało grać utwory Micha Jacksona. Glad?

Świat się kończy?
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Ano 4.03.2019, 20:48
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|𝔊𝔬𝔱 𝔪𝔦𝔱 𝔲𝔫𝔰 4.03.2019, 20:50
    Nie zastanawia was, katolicy! że obrazy czy figurki aniołków w kościołach to mali chłopcy z gołymi pupami i siusiakami na wierzchu. Przemyślcie to...
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Teofila (w podróży) 4.03.2019, 20:58

Nie zastanawia was, katolicy! że obrazy czy figurki aniołków w kościołach to mali chłopcy z gołymi pupami i siusiakami na wierzchu. Przemyślcie to...

Kochanieńki, małego gołego chłopca z gołą pupą i siusiakiem na wierzchu oglądałam tysiące razy.

I to na żywo.

Żadnych seksualnych emocji nigdy to we mnie nie budziło, ani we mnie, ani w nim.

A wiesz pan dlaczego?

Jeśli pan tego nie wiesz, to możesz pan spróbować to przemyśleć.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|𝔊𝔬𝔱 𝔪𝔦𝔱 𝔲𝔫𝔰 4.03.2019, 21:07

Kochanieńki, małego gołego chłopca z gołą pupą i siusiakiem na wierzchu oglądałam tysiące razy.

I to na żywo.

Żadnych seksualnych emocji nigdy to we mnie nie budziło, ani we mnie, ani w nim.

A wiesz pan dlaczego?

Jeśli pan tego nie wiesz, to możesz pan spróbować to przemyśleć.

Może dla pani jako kobiety to nic wielkiego ale na takiego wyposzczonego w celibacie księdza widok gołej pupy może działać w różnoraki sposób!
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Teofila (w podróży) 4.03.2019, 21:11

Może dla pani jako kobiety to nic wielkiego ale na takiego wyposzczonego w celibacie księdza widok gołej pupy może działać w różnoraki sposób!

Patrz pan - dopiero teraz pojęłam.

To już nie celibat, a aniołki winne są pedofilii?!
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Adalbert1241 5.03.2019, 0:40

No jak ktoś to przemysliwa to rzeczywiście ma problem.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Ano 4.03.2019, 20:51
    Cover zespołu Prljavo Kazalište w wykonaniu Kazika w ramach projektu Yugoton.

https://www.youtube.com/watch?v=wjnTJQkOac4
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Pedofilia|Chumbawamba 4.03.2019, 20:57
    Zakładając, że Jackson był pedofilem, czy instytucjonalnie chroniono jego wybryki?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook