Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...

dodano: 18.11.2014, 21:07
akcje wątku: drzewko

..na tzw. "cukerki" dla początkujących informatyków, czyli tyle ile dwóch posłów jest w stanie wydać na serię wycieczek zagranicznych. System komputerowy PKW nie miał działać i nie działa, miał być dziuray jak ser szwajcarski i jest, gdyż wyniki wyborów leśne dziadki do zadaniowania otrzymują od wiek wieków na papierze kancelaryjnym. Możliwe, że chodzi o przykrycie klęski wyborczej platfonsów. Innymi slowy nawet się nie wysilili, żeby chłopakom trochę lepiej chleb posmarować. 

A teraz co? Czarny chleb, czarna kawa?

• Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|MarNiok 18.11.2014, 21:19
    co to za firma robiła ten system?
    na commodore c64?
    chłopaczki z kolczykami i guma w ustach z "Komputer swiat" pod pachą?
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|Baumiś 18.11.2014, 21:30
    Ludzie mają dziwne marzenia
    Dziwne troski, życzenia dziwne
    Ponoć mają serca z kamienia
    Zimne nosy i ręce zimne
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|Leśnodorski 18.11.2014, 21:31
    Firma nie ma tu żadnego znaczenia. Nie rozśmieszajcie mnie Panowie. Ale skoro mamy dzięki niej wygraną zielonych ludzików to...
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|MarNiok 18.11.2014, 21:35

Firma nie ma tu żadnego znaczenia. Nie rozśmieszajcie mnie Panowie. Ale skoro mamy dzięki niej wygraną zielonych ludzików to...

alez ma...
    i to bardzo istotne znaczenie
    plan to zakładał chyba, nie?
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|Leśnodorski 18.11.2014, 21:58
    http://niezalezna.pl/61516-informatyk-ujawnia-kazdy-mogl-zalogowac-sie-do-systemu-pkw-i-wstawic-wynik
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|Elrond 18.11.2014, 22:03

http://niezalezna.pl/61516-informatyk-ujawnia-kazdy-mogl-zalogowac-sie-do-systemu-pkw-i-wstawic-wynik

bylo:
    http://www.fronda.pl/forum/wyniki-wyborow,60542.html
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|Leśnodorski 18.11.2014, 22:03
    Panowie, halo, tu Ziemia!
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|aqurat 18.11.2014, 22:22
    PO jeszcze nie wylizała powyborczych ran, a oficjalna rządowa sondażownia CBOS nie zaprzestaje propagandy sukcesu.

Rządowa agencja reklamy politycznej, CBOS, opublikowała „sondaż”, którego wyniki przyprawiają internautów o zawrót głowy. Jeżeli dotąd nikt nie wiedział, jak się uprawia propagandę sukcesu, to teraz wie: według CBOS PO ma poparcie ….38 procent, a PiS w ogonie, zaledwie 27. Jawa, czy sen?

18.11.2014
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|MarNiok 18.11.2014, 22:24

PO jeszcze nie wylizała powyborczych ran, a oficjalna rządowa sondażownia CBOS nie zaprzestaje propagandy sukcesu.

Rządowa agencja reklamy politycznej, CBOS, opublikowała „sondaż”, którego wyniki przyprawiają internautów o zawrót głowy. Jeżeli dotąd nikt nie wiedział, jak się uprawia propagandę sukcesu, to teraz wie: według CBOS PO ma poparcie ….38 procent, a ...

cwelują naród na całego - jak taki szwindel przejdzie to juz nie ma ratunku....
    piekło jest bezdenne
    Odpowiedz
  • Re: Partia słupów i przekrętów rzuciła cztery stówki...|MarNiok 19.11.2014, 9:27
    ponoć na fejsbókó jest akcja "powtórzyc wybory"

jak obstawia większść - lajki som?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook