Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów

dodano: 11.01.2016, 12:59
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

"Mówił, że słychać głos tysięcy ludzi, którzy płaczą, uciekając przed "strasznymi wojnami, prześladowaniami i łamaniem praw człowieka, a także niestabilnością polityczną bądź społeczną, uniemożliwiającą często życie w ojczyźnie".

- To wołanie tych, którzy są zmuszeni uciekać, by uniknąć niewypowiedzianych barbarzyństw dokonywanych na osobach bezbronnych, jak dzieci i niepełnosprawni, czy też męczeństwem wyłącznie z powodu religijnej przynależności - oświadczył Franciszek."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-apeluje-do-Europy-o-czlowieczenstwo-wobec-migrantow,wid,18095211,wiadomosc.html?ticaid=11647e&_ticrsn=5

• Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Weronika_Hamedrys 11.01.2016, 13:21
    Kto pacze, ten placze, a kto spiewa, ten spiewa...

http://euroislam.pl/piesn-wojenna-isis-zabrzmiala-w-berlinskim-metrze/

Raduje się dusza ma, wielbi Pana swego, będę Ci śpiewać z całej siły! https://www.youtube.com/watch?v=HQmRoXzoCec
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|salvatore 11.01.2016, 13:50

Kto pacze, ten placze, a kto spiewa, ten spiewa...

http://euroislam.pl/piesn-wojenna-isis-zabrzmiala-w-berlinskim-metrze/

strasznie długie :) ale ciekawe , trudno też powiedzieć na ile prawdziwe jest to wszystko co ta pani pisze. Ja nie mam możliwości weryfikacji stąd podchodzę do tego z nastawieniem krytycznym. Być może prawda w tym przypadku leży pośrodku? tzn. jest źle ale nie aż tak źle jak ta pani opisuje. Dużo tu beletrystyki trochę za mało danych.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|salvatore 11.01.2016, 13:51

strasznie długie :) ale ciekawe , trudno też powiedzieć na ile prawdziwe jest to wszystko co ta pani pisze. Ja nie mam możliwości weryfikacji stąd podchodzę do tego z nastawieniem krytycznym. Być może prawda w tym przypadku leży pośrodku? tzn. jest źle ale nie aż tak źle jak ta pani opisuje. Dużo ...

cholera skomentowałem inny link :) o ten:

http://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/

Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|henryk1 11.01.2016, 13:38
    Niech Franciszek lepiej zamilknie i wsydu sobie nie robi.
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|prostychlop 11.01.2016, 13:43

Niech Franciszek lepiej zamilknie i wsydu sobie nie robi.

Gorzej, że robi wstyd Kościołowi.
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Jacek Dobry 11.01.2016, 13:58
    Czasem jak się siedzi za wysoko to nie widać co jest pod nogami.

Mam wrażenie jakiegoś oderwania w opiniach od rzeczywistości.

Jak na razie maleje liczba osób na spotkaniach z Papieżem ... promocja NWO pokoju bez Jezusa w centrum ... itd

Islamiści gwałcą, śpiewają bojowe pieśni ISIS ... tworzą NO-GO Zone nie wiem czy mądrym jest ich zapraszanie ich tutaj.

Nie wiem dokąd to zmierza, wiem jedno różaniec czas gorliwiej odmawiać.

Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Weronika_Hamedrys 11.01.2016, 14:01

Czasem jak się siedzi za wysoko to nie widać co jest pod nogami.

Mam wrażenie jakiegoś oderwania w opiniach od rzeczywistości.

Jak na razie maleje liczba osób na spotkaniach z Papieżem ... promocja NWO pokoju bez Jezusa w centrum ... itd

Islamiści gwałcą, śpiewają bojowe pieśni ISIS ... tworzą NO-GO Zone nie wiem ...

^
    Raduje się dusza ma, wielbi Pana swego, będę Ci śpiewać z całej siły! https://www.youtube.com/watch?v=HQmRoXzoCec
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Jacek Dobry 11.01.2016, 14:00
    Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Polipid3 11.01.2016, 14:18
    Ale oczywiście człowieczeństwa ze strony dzikusów nie wymaga.
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Polipid3 11.01.2016, 14:19
    Byczki uciekają zostawiając pod bombami ojców i matki żony i dzieci ... pitolisz Franciszku
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Kajdanki 11.01.2016, 14:58
    "Polonizacja zaczyna się wtedy, gdy w danym kraju jest wystarczająca ilość polaków, aby poruszyć sprawę ich przywilejów.
    Gdy politycznie poprawne, tolerancyjne i kulturalnie różnorodne społeczeństwa zgadzają się na żądania zapewnienia im przywilejów, wślizgują się również niektóre inne składniki.
    Oto jak to funkcjonuje:
    Dopóki populacja Polaków w danym kraju pozostaje w okolicy 2% i poniżej, będą oni uważani przez większość za miłującą pokój mniejszość, a nie jako zagrożenie dla innych obywateli
    - Kanada
    - Norwegia
    - Szwecja
    Gdy jest ich 2-5% zaczynają pojawiać się gangi handlujące kradzionymi samochodami i narkotykami, następuje gwałtowny przyrost polaków w więzieniach
    - Anglia
    - Francja
    - Niemcy
    Zaczynając od 5% posługują się nieproporcjonalnym do ich procentowej populacji wpływem. Na przykład, zaczynają naciskać na powstawanie Polskich osiedli, sklepów, zaczynają wydawać własną prasę, w okolicznych świątyniach rządzą księża przez nich wybrani. Zaczyna się demonsrtowanie swojej inności poprzez parady, noszenie biało-czerwonych koszulek i śpiewanie hymmu w miejscach publicznych przez pijanych sebiksów.
    - Wielka Brytania
    - USA
    Po przekroczeniu 10% zaczynają się żądania uznania języka Polskiego językiem urzędowym, obowiązkowej nauce tego języka w szkołach publicznych, dwu dwujęzycznych tablic z nazwami ulic oraz własnych wzorów dowodów osobistych
    - Litwa
    100% wprowadza tzw. Polski KatoTaliban, niestety, pokój nigdy nie zostaje osiągnięty, ponieważ te państwa mające 100% najbardziej radykalnych polaków zastraszają, szerzą nienawiść i zaspokajają swoją żądzę krwi, zabijając mniej radykalnych Polaków z różnych przyczyn.

Należy uświadamiać zachodnie społeczeństwa czym kończy się multikulti i niekontrolowane wpuszczanie Polaków do swoich krajów"
    "wszechświat ma obrzeża i krawędzie" - student Szymon
    Odpowiedz
  • Re: Papież apeluje do Europy o człowieczeństwo wobec migrantów|Jacek Dobry 11.01.2016, 17:17

"Polonizacja zaczyna się wtedy, gdy w danym kraju jest wystarczająca ilość polaków, aby poruszyć sprawę ich przywilejów.
    Gdy politycznie poprawne, tolerancyjne i kulturalnie różnorodne społeczeństwa zgadzają się na żądania zapewnienia im przywilejów, wślizgują się również niektóre inne składniki.
    Oto jak to funkcjonuje:
    Dopóki populacja Polaków w danym kraju pozostaje w ...

To zabijanie mniej radykalnych PO już zaczęło od mordu Politycznego w Łodzi, teraz faszystowskie demonstracje KOD.

PO silnie faszyzująca radykalna partia - łamanie konstytucji - czerwiec 2015, zawłaszczenie mediów -> wyrzucenie z pracy setek ludzi inaczej myślących niż przewodnia siła narodu, niszczenie opozycji w reżimowych mediach, ośmieszanie liderów opozycji liczne afery korupcyjne, na koniec kradzież sokowirówki i żyrandola.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook