Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Panika wśród wielbicieli Putina?

dodano: 8.03.2014, 14:55
akcje wątku: drzewko

Autor: jozue7

Posłuchajmy tych, którzy dzisiaj najgłośniej kwilą w mediach o rosyjskim zagrożeniu i kto najdonośniej krzyczy, że Putin to osoba niebezpieczna, nieobliczalna i niewiarygodna.

To są dokładnie te same zakłamane gęby, które po 10 kwietnia wzywały do palenia świeczek czerwonoarmiejcom w dowód wdzięczności za okazaną nam pomoc. 

To jest ten sam prezydent komoruski, który odznaczał rosyjskich strażaków gaszących na Siewiernym pożar, którego nie było i przypinający medale rosyjskim lekarzom, którzy bezcześcili zwłoki poległych. To jest ten sam prezydent, który odznaczał przedstawicieli rosyjskich służb mundurowych, które okradały zwłoki ofiar.

Dzisiaj przestrzegają przed Putinem ci sami zakłamani faryzeusze, którzy bywali u niego na prywatnej daczy w Soczi, jak Leszek Miller, Adam Michnik czy Andrzej Rozenek. Dzisiaj przed Putinem ostrzega Palikot, którego partyjni koledzy biegali do rosyjskiej ambasady skarżąc się na polski przeżarty nacjonalizmem i rasizmem naród. Ten sam Palikot, który wzywał do likwidacji polskiej armii, która z uwagi na zapewnione nam po wszechczasy bezpieczeństwo nie jest już do niczego potrzebna.

Tego rudego zakłamańca Tuska, który z tym samym Putinem kilka lat wcześniej uknuł dyplomatyczną intrygę skierowaną przeciwko prezydentowi własnego państwa i twierdził po smoleńskiej tragedii, że nie ma powodu, by Putinowi nie wierzyć. Tego samego Tuska który przybijał żółwika z Putinem nad zbiorowym mordem 10 kwietnia 2010 roku.

 

Wszyscy pojęli włącznie z Lisem jak się ustawić, bo inteligencja rośnie, gdy trzeba chronić własną skórę. Stąd ten zadziwiający kolektywny charakter reorientacji, od Komorowskiego po ostatniego Kraśkę.

Czy ta nowa maskarada im wyjdzie? Mam nadzieję, że tym razem zbiorowa głupota nie osiągnie masy krytycznej.

  • Re: Panika wśród wielbicieli Putina?|circ 9.03.2014, 0:58
    Racja, qrwy najemne i głupie.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook