Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Panie Pisowczyk pytanko.

dodano: 16.09.2020, 12:00
akcje wątku: drzewko

Autor: Sebinus

Jak mniemam jako miłośnik USA śledzisz sprawę Kyle Rittenhouse?

Jego przypadek to czysta samoobrona ale zarzuty jakie mu postawiono to jakiś absurd,a to że jego prawnik po oczyszczeniu go z zarzutów szykuje pozwy na gowno-media za robienie z niego mordercy też nie mogę się doczekać.

Z czego co mi sie obiło o uszy to połowa z nich została oddalona ale nie potrafię zweryfikować.

Masz jakieś info jak się toczy jego sprawa?

• Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Pan PiSowczyk 16.09.2020, 13:43
    Uczciwie przyznam, że nie sledzę tej sprawy. Ostatnio mam na głowie głównie odpieranie ataków komunistów i lewaków z całego świata, którzy usiłują mnie pogrążyć. To nie przypadek, że te konkretne ataki pojawiły się tuż przed wyborami prezydenckimi w USA. Wiedzą, że jestem skuteczny w promowaniu Trumpa i dlatego mnie atakują. I pomyśleć że jeszcze pół roku temu żeście myśleli, że jestem tylko zwykłym clip-makerem. A tu proszę, jaka wspaniała Legenda Wam się objawiła. Jeden taki łobuz z OKO.press poświęcił mi ostatnio aż czterdzieści tweetów w jednym tylko wątku! Co z tego, że research marnej jakości (nawet moje nazwisko napisali z błędem), grunt że było konkretne zamówienie żeby mnie obrzucić gównem. Ale ja się tak łatwo nie poddaję! Mój dziadek walczył z komunistami na fizycznym froncie wojennym, ja to robię na froncie internetowym, bo to też jest wojna - nie kinetyczna, ale informacyjna!
    Po prostu Legenda
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Ligure 16.09.2020, 13:48
    Masz chlopie powazne problemy °kinetyczne" z platem czolowym.
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki. BLM
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Sebinus 16.09.2020, 14:47

Masz chlopie powazne problemy °kinetyczne" z platem czolowym.

Dziękuję za komplement :3
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Pan PiSowczyk 16.09.2020, 13:55
    Fakty mówią same za siebie, wystarczy przejrzeć internet (to dotyczy również mojego ostatniego wątku na tym forum). To jest skoordynowana akcja komunistyczno-lewackiej międzynarodówki przeciwko patriotom, którzy wspierają najpotężniejszego politycznego lidera na świecie! Jak mawia Steve Bannon - nie jestem foliarzem, ale w polityce nie ma przypadków!
    Po prostu Legenda
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Sebinus 16.09.2020, 14:48

Fakty mówią same za siebie, wystarczy przejrzeć internet (to dotyczy również mojego ostatniego wątku na tym forum). To jest skoordynowana akcja komunistyczno-lewackiej międzynarodówki przeciwko patriotom, którzy wspierają najpotężniejszego politycznego lidera na świecie! Jak mawia Steve Bannon - nie jestem foliarzem, ale w polityce nie ma przypadków!

Nie musiałeś się rozpisywać i rozpoczynać agitki politycznej,liczyłem tylko że będziesz wiedział więcej o jego sytuacji w sądzie niż ja jestem wstanie znaleźć.
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Wojo 16.09.2020, 14:14
    https://trybun.org.pl/2020/08/30/z-cyklu-bron-ratuje-zycie-17-letni-kyle-rittenhouse-w-kenosha-w-stanie-wisconsin-uzywajac-karabinka-obronil-sie-przed-agresywnym-demonstrantami/
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Sebinus 16.09.2020, 14:52

https://trybun.org.pl/2020/08/30/z-cyklu-bron-ratuje-zycie-17-letni-kyle-rittenhouse-w-kenosha-w-stanie-wisconsin-uzywajac-karabinka-obronil-sie-przed-agresywnym-demonstrantami/

Dziękuje ale podobne info znalazłem,szukam potwierdzenia że połowa zarzutów została oddalona.
    Odpowiedz
  • Re: Panie Pisowczyk pytanko.|Pan PiSowczyk 16.09.2020, 14:33
    NIC NIE JEST W STANIE ZATRZYMAĆ PĘDZĄCEGO PISOLINO
    Po prostu Legenda
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook