Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pan Tomasz

dodano: 3.07.2019, 14:13
akcje wątku: drzewko

"Nie trzeba być teologiem ani filozofem, by zdawać sobie sprawę, że Pisma Świętego nie czyta się w sposób dosłowny, a jego tekst jest pełen alegorii i hiperbol. W przeciwnym razie musielibyśmy uznać, że np. słowa Chrystusa zawarte w Ewangelii św. Mateusza: »jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie (…). I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie«, stanowią nawoływanie do samookaleczania. Taka interpretacja jest wprost absurdalna dla kogokolwiek mającego elementarną orientację w europejskiej kulturze, dlatego sądzę, że została użyta specjalnie dla zdyskredytowania mojej osoby"

A co na to pan Mirosław?

• Re: Pan Tomasz|MH 3.07.2019, 14:26
    Dlatego wzywam mojego byłego pracodawcę, firmę IKEA oraz media powielające nieprawdziwe informacje do zaprzestania naruszenia moich dóbr osobistych i kreowania fałszywego wizerunku mojej osoby. W innym przypadku będę zmuszony wystąpić na drogę sądową w celu obrony moich dóbr osobistych.

Niech się pan Tomasz sądzi. Ordo Iuris zapewne wynajmie mu najlepszych polskich adwokatów.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Paszczak 3.07.2019, 14:37

Dlatego wzywam mojego byłego pracodawcę, firmę IKEA oraz media powielające nieprawdziwe informacje do zaprzestania naruszenia moich dóbr osobistych i kreowania fałszywego wizerunku mojej osoby. W innym przypadku będę zmuszony wystąpić na drogę sądową w celu obrony moich dóbr osobistych.

Niech się pan Tomasz sądzi. Ordo Iuris zapewne wynajmie mu najlepszych ...

No fajny mu tekst Ordo Luris napsiali, podpisał się pod tym chociaż?
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Duinne 3.07.2019, 14:37
    Forum pracownicze to nie sluzy do interpretacji Biblii. Zreszta, w calej sprawie nie chodzi, jak to manipulanci probuja przedestawiac, o cytowanie Biblii jako takiej, ale o skierowanie cytatu o krwi i smierci w strone "dewiantow" jakimi to "pan Tomasz" okresla homoseksualnych pracownikow.

"Publiczne wypowiedzi nazywające dobro prawnie chronione, jakim jest orientacja seksualna – dewiacją, nie mogą pozostać bez reakcji pracodawcy, który jest organizatorem pracy i ma ustawowy obowiązek dbania o to, aby żaden pracownik nie był obiektem „niepożądanych zachowań, których celem lub skutkiem jest naruszenie godności pracownika i stworzenie wobec niego zastraszającej, wrogiej, poniżającej, upokarzającej lub uwłaczającej atmosfery” – tak dokładnie stanowi art. 18(3a) § 5 pkt 2 Kodeksu pracy."
    Grzegorz Ilnicki, prawnik specjalista prawa pracy

Brak reakcji ze strony IKEA bylby naruszeniem w/w artykulu KP. Moznaby jedynie dyskutowac, czy wyrzucenie z pracy jest kara adekwatna do wykroczenia, i czy "panu Tomaszowi" nie przydalaby sie raczej pomoc psychologiczno-psychriatryczna.

Co do samej ulotki IKEA, ktora tak rozsierdzila pracownika, to oprocz dosc niezgrabnego tlumaczenia angielskiego slowa inclusion, jej tresc jest zgodna z KP, ktory w art 94 zobowiazuje pracodawce do wdrozenia rozwiązań, których celem jest wspieranie grup narażonych na dyskryminację w miejscu pracy.

„Sam fakt, że firma jest otwarcie przyjazna pracownikom LGBT+ nie jest zachęcaniem do homoseksualizmu, jak sugeruje część komentatorów. To jedynie wyraz realizacji ustawowego obowiązku niedyskryminacji. Pozytywny komunikat, który odnosił się do wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa w miejscu pracy, został potraktowany jako atak na normę.
    Dodatkowo pracodawca – zgodnie art. 18 b par. 3 Kodeksu pracy – ma możliwość prowadzenia działań wyrównawczych względem grup narażonych na dyskryminację. "

Mec. Karolina Kędziora, prezeska Polskiego Towarzystwa Antydyskrymiacyjnego
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Piotrak_2 3.07.2019, 16:01

Forum pracownicze to nie sluzy do interpretacji Biblii. Zreszta, w calej sprawie nie chodzi, jak to manipulanci probuja przedestawiac, o cytowanie Biblii jako takiej, ale o skierowanie cytatu o krwi i smierci w strone "dewiantow" jakimi to "pan Tomasz" okresla homoseksualnych pracownikow.

"Publiczne wypowiedzi nazywające dobro prawnie chronione, jakim jest ...

Czy naturalny odruch wymiotny na widok publicznego zachowania części uczestników tzw. Gay Parade podpada pod któryś z tych paragrafów?
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Duinne 3.07.2019, 16:13

Czy naturalny odruch wymiotny na widok publicznego zachowania części uczestników tzw. Gay Parade podpada pod któryś z tych paragrafów?

Czy oprocz potrzeby podzielenia sie swoimi odruchami, mozesz wyluszczyc jakis powod, dlaczego prawo pracy mialoby zajmowac sie czyms, co nie dotyczy stosunku pracy?
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Piotrak_2 3.07.2019, 16:20

Czy oprocz potrzeby podzielenia sie swoimi odruchami, mozesz wyluszczyc jakis powod, dlaczego prawo pracy mialoby zajmowac sie czyms, co nie dotyczy stosunku pracy?

Dobrze wiemy, że nie o stosunki pracy tu chodzi, ale o przeflancowanie narodu do poziomu bydła.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Piotrak_2 3.07.2019, 16:45

Dobrze wiemy, że nie o stosunki pracy tu chodzi, ale o przeflancowanie narodu do poziomu bydła.

Dopowiem:
    środowiska homoseksualne (większość zapewne nieświadoma) są jedynie jedną ze składowych agend tego procesu.
    Odpowiedz
  • Dopowiem:
    środowiska homoseksualne (większość zapewne nieświadoma) są jedynie jedną ze składowych agend tego procesu.

Zaiste dziwaków nie brakuje na tym lunatycznym forume.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|waldens 4.07.2019, 11:44

Zaiste dziwaków nie brakuje na tym lunatycznym forume.

Pakowanie penisa w czyjś odbyt nie nazwałbym dziwactwem.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Adalbert1241 3.07.2019, 16:11
    https://coryllus.pl/dlaczego-zbigniew-zamachowski-postanowil-zrezygnowac-z-kariery-aktorskiej/

i tyle.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Tomasz|Ateistyczny lewak 3.07.2019, 17:57
    Tak samo interpretujemy opowiesc, ze w Pacanowie kozy kuja… jest to tak samo absurdalne, chociaz w kraju absurdu obecnie wszystko jest mozliwe.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook