Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV

dodano: 18.04.2015, 22:45
akcje wątku: drzewko

Autor: circ

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

• Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|Włodek 18.04.2015, 23:16
    Komuś coś się pojebało ?
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|Bozon Higgsa 18.04.2015, 23:19
    Co, to już wybory były? Czemu nic nie wiedziałem?
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|Drè 18.04.2015, 23:27
    Nie raz, nie dwa, kiedym w daleki ruszał świat, po mym policzku ciekła łza, a Cygan śpiewał neh-neh-nah-neh-nah.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|circ 19.04.2015, 0:00
    hehe, wiedziałam że się go boicie

https://www.youtube.com/watch?v=fpceQvn-24Q
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|Bozon Higgsa 19.04.2015, 1:00

hehe, wiedziałam że się go boicie

https://www.youtube.com/watch?v=fpceQvn-24Q

Kogo? Pana Brauna? Łaskawa Pani żartować raczy.
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|Kresowiak1990 19.04.2015, 7:57
    PodziemnaTV się wielokrotnie kompromitowała. Jej autor namawiał np. do oddawania nieważnych głosów twierdząc, że na tej podstawie wyniki wyborów mogą być unieważnione (po przekroczeniu jakiejś masy krytycznej)...
    Odpowiedz
  • Re: Pan Prezydent Grzegorz Braun w Podziemnej TV|Krafft57 19.04.2015, 22:09
    prezydent - srezydent...
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook