Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pan Kijowski podbija stawkę

dodano: 29.11.2017, 14:34
akcje wątku: drzewko

Autor: Bozon Higgsa

"Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]

Skoro tak świetnie szło, to niby czemu nie? 35000 to zawsze ciut więcej niż 25000.
I zawsze tydzień dłużej się pożyje.
https://zrzutka.pl/rzmhj3

• Re: Pan Kijowski podbija stawkę|Teofila (w podróży) 29.11.2017, 14:54
    To niesamowite, jak niektórzy zupełnie wstydu nie mają.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Pan Kijowski podbija stawkę|mariaelena 29.11.2017, 15:26
    No i prosę, jakie zaprzeczenie tego stwierdzenia:"zatem kreatywność, przebojowość, wykorzystywanie swojej inteligencji dla siebie jest gratyfikowana, nieudacznictwo życiowe pod wszelką postacią jest negowane.."(©alfusia)
    Ale w zupełnej zgodzie z tym:
    "Popatrzcie na ptaki na niebie: nie sieją, nie żną, nie gromadzą w magazynach, a wasz Ojciec niebieski je żywi.

Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ciężko ani nie przędą, a mówię wam, że nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był ubrany tak, jak jedna z nich. "
    ,,Boże, miej litość dla mnie, grzesznika!"
    Odpowiedz
  • Re: Pan Kijowski podbija stawkę|Agnes32 29.11.2017, 15:53
    A na propozycję pracy odpowiedział?
    Odpowiedz
  • Re: Pan Kijowski podbija stawkę|Bozon Higgsa 29.11.2017, 17:02

A na propozycję pracy odpowiedział?

Co też Pani?
    'Szlachta nie pracuje'
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Pan Kijowski podbija stawkę|Agnes32 29.11.2017, 17:20

Co też Pani?
    'Szlachta nie pracuje'

Dziękuję za odpowiedź, bo ja też leniwa jestem i nie chciało mi się wyszukiwać :-/
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook