Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Palikot w sejmie?

dodano: 7.10.2011, 17:02
akcje wątku: drzewko

Autor: Rumcajs-owa

"Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill

Obstawiam na tak. Co za tym przemawia. Poczucie humoru Polaków, przecież Partia Przyjaciół Piwa też już była w sejmie.

Czy na pudle? Trudno powiedzieć.

• Re: Palikot w sejmie?|Kriswit 7.10.2011, 17:16

Wszystko wskazuje na to ,że pan Palikot w sejmnie się znajdzie.Jednak ,czy to dzięki poczuciu humoruy naszego społeczeństwa ,czy jakiejś nazwałbym to bezmyślności ,by takim osobom dawać mandat zaufania.

Marihunana,związki homoseksualne i ioch legalizacja ,walka z Kościołem to tematy ,które przyciągają Palikotowi zwolenników.Widać ,że w sejmie zawsze znajdzie się jakiś klaun :)

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|Teofila (w podróży) 7.10.2011, 18:21

Wszystko wskazuje na to ,że pan Palikot w sejmnie się znajdzie.Jednak ,czy to dzięki poczuciu humoruy naszego społeczeństwa ,czy jakiejś nazwałbym to bezmyślności ,by takim osobom dawać mandat zaufania.
    Marihunana,związki homoseksualne i ioch legalizacja ,walka z Kościołem to tematy ,które przyciągają Palikotowi zwolenników.Widać ,że w ...

Tylko że ten klaun może okazać się groźny.

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|Kriswit 7.10.2011, 17:24

Widzę,że tu "wysoki "pozim kultury i dyskusji .

Ale to niemal norma na forach internetowych.

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|nick_zastępczy 7.10.2011, 18:04

nie, to nie żadne poczucie humoru.

Jest w Polsce szumowina, która do tej pory nie miała swojej zwartej reprezentacji, a do tej pory była rozproszona między Platformą i SLD. Sukces P..kota zalezy od tego jak liczna jest to grupa i na ile wspierającym mediom uda się ją zmobilizować.

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|chris30 7.10.2011, 23:02

A ja nie bardzo wierzę w Palikota w Sejmie. Kiedy wyborca przyjdzie do lokalu i odkryje, że w jego okręgu na liście Palikota nie ma ani jednego znanego nazwiska, może się zreflektować. jesli jest antyklerykałem, zagłosuje wtedy na SLD, jeśli liberałem, na PO. Co innego sondaż, gdzie idzie tylko o nazwisko lidera. Przypomnijcie sobie, koledzy, ile głosów zebrał Tymiński, a ile jego "partia X".

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|nick_zastępczy 8.10.2011, 0:41

A ja nie bardzo wierzę w Palikota w Sejmie. Kiedy wyborca przyjdzie do lokalu i odkryje, że w jego okręgu na liście Palikota nie ma ani jednego znanego nazwiska, może się zreflektować. jesli jest antyklerykałem, zagłosuje wtedy na SLD, jeśli liberałem, na PO. Co innego sondaż, gdzie idzie tylko o ...

miło skonstatować iż Kolega choć raz nie stoi murem za reżimem i wydaje się nie popierać jego najbardziej odrażającej flanki.

Niemniej z samą tezą można polemizować. Abstrahując juz nawet od zupełnie innych czasów to zasadnicza różnica między Tymińskim/X i P..kotem jest taka, że ten pierwszy nie cieszył się takim poparciem medialnym jak ten drugi obecnie - w "demokracji" sterowanej telewizorem to dosyć istotna kwestia. Wnet się zresztą przekonamy, mam nadzieję, że Kolega ma rację.

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|Rumcajs-owa 8.10.2011, 8:46

A ja nie bardzo wierzę w Palikota w Sejmie. Kiedy wyborca przyjdzie do lokalu i odkryje, że w jego okręgu na liście Palikota nie ma ani jednego znanego nazwiska, może się zreflektować. jesli jest antyklerykałem, zagłosuje wtedy na SLD, jeśli liberałem, na PO. Co innego sondaż, gdzie idzie tylko o ...

Może masz rację. Zbyt dużo przypadkowych ludzi laduje w sejmie.

"Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|ajron men 8.10.2011, 2:37

Palikot się myli. Jak zauważył Churchill; religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie.

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|Teofila (w podróży) 8.10.2011, 8:53

Palikot się myli. Jak zauważył Churchill; religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają a i służba mniej kradnie.

"dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają"

A co z mężczyznami?

Czy ich puszczanie jest mniej ważne ze względu na niemożność zajścia w ciążę?

Odpowiedz
  • Re: Palikot w sejmie?|Teofila (w podróży) 8.10.2011, 8:53

"dzięki niej kobiety tak bardzo się nie puszczają"

A co z mężczyznami?

Czy ich puszczanie jest mniej ważne ze względu na niemożność zajścia w ciążę?

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook