Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ostrzeżenie

dodano: 8.04.2021, 12:55
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Dotyczy to kwestii „szczepionek uzupełniających” (zastrzyków przypominających), gdyż jest to cała nowa narracja, którą wykorzysta się, aby nałożyć na nas nieznaną dotychczas kontrolę.

PROSZĘ ostrzec każdą osobę, aby nie ulegała namowom do uzupełniających szczepionek. Nie ma takiej potrzeby. Ponieważ nie są one potrzebne, a mimo to są produkowane przez BigPharma, a organa regulacyjne siedzą cicho (brak testów bezpieczeństwa), a więc można tylko wywnioskować, że zostaną użyte do nikczemnych celów.

Na przykład, jeśli ktoś chciałby skrzywdzić lub zabić znaczną część światowej populacji w ciągu najbliższych kilku lat, systemy, które są obecnie wdrażane, umożliwią to.

Jest całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do wyludnienia na masową skalę” [fragment większej całości].

Źródło” “Exclusive: Former Pfizer VP to AFLDS: ‘Entirely possible this will be used for massive-scale depopulation” (March 25 2021)

https://www.bibula.com/?p=124095

 • Re: Ostrzeżenie|Ola 8.04.2021, 13:05
  "PROSZĘ ostrzec każdą osobę, aby nie ulegała namowom do uzupełniających szczepionek."

  Ostrzegać to sobie można ale to nic nie da. Teraz to nie jest tak jak było na początku pandemii gdy nie było szczepionek i co niektórzy jeszcze się zastanawiali. Teraz jest tak, że ci co się zaszczepili zrobią to za każdym razem. Rozmawiałam z takimi osobami i one doskonale wiedzą, że będą musieli się ciągle szczepić. Szczepienia uzupełniające też przyjmą.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 13:10

  "PROSZĘ ostrzec każdą osobę, aby nie ulegała namowom do uzupełniających szczepionek."

  Ostrzegać to sobie można ale to nic nie da. Teraz to nie jest tak jak było na początku pandemii gdy nie było szczepionek i co niektórzy jeszcze się zastanawiali. Teraz jest tak, że ci co się zaszczepili zrobią to ...  "ci co się zaszczepili zrobią to za każdym razem"
  - Prędzej padną po tych dwóch dawkach.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Ola 8.04.2021, 13:12


  "ci co się zaszczepili zrobią to za każdym razem"
  - Prędzej padną po tych dwóch dawkach.


  Może i padną, na razie żyją.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|ᴅɪᴅᴇʟɪꜱ ɴᴀᴍᴀꜱ 8.04.2021, 13:16

  Może i padną, na razie żyją.


  Żyją i mają się dobrze, w przeciwieństwie do Bisuffki, która kompletnie ześwirowała.
  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 13:27

  Może i padną, na razie żyją.  Były wiceprezes firmy Pfizer: „Całkowicie możliwe, że szczepionki będą wykorzystane do depopulacji na masową skalę” (Tamże).
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Ola 8.04.2021, 13:33


  Były wiceprezes firmy Pfizer: „Całkowicie możliwe, że szczepionki będą wykorzystane do depopulacji na masową skalę” (Tamże).


  Od początku była o tym mowa i nawet ci co kiedyś tak mówili teraz idą do szczepienia i jakby zapomnieli o tym co kiedyś mówili. A gdy to przypomniałam pewnej osobie to wzruszyła tylko ramionami.
  Gdy podałam przykład księdza, którego wyleczył z zapalenia płuc normalny lekarz, taki który leczy po staremu, nie uznając kowida, to usłyszałam, że to jakiś szarlatan musiał być. Nie dogadasz się z kowidianami.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 13:46

  Od początku była o tym mowa i nawet ci co kiedyś tak mówili teraz idą do szczepienia i jakby zapomnieli o tym co kiedyś mówili. A gdy to przypomniałam pewnej osobie to wzruszyła tylko ramionami.
  Gdy podałam przykład księdza, którego wyleczył z zapalenia płuc normalny lekarz, taki który leczy po ...  Jeden z lekarzy powiedział m.in.:
  „Doskonale zdaję sobie sprawę ze zbrodni przeciwko ludzkości popełnianych globalnie na dużej części światowej populacji.
  Bardzo obawiam się [o swój los], ale nie powstrzymuje mnie to od wypowiedzi eksperckich dawanych grupom zdolnych prawników, takich jak Rocco Galati w Kanadzie czy Reiner Fuellmich w Niemczech.

  Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że stoimy w obliczu zła (nigdy w ciągu swojej 40-letniej naukowej kariery nie wyraziłem się tak dobitnie) i niebezpiecznych produktów (Tamże).
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Wojo 8.04.2021, 14:15


  Jeden z lekarzy powiedział m.in.:
  „Doskonale zdaję sobie sprawę ze zbrodni przeciwko ludzkości popełnianych globalnie na dużej części światowej populacji.
  Bardzo obawiam się [o swój los], ale nie powstrzymuje mnie to od wypowiedzi eksperckich dawanych grupom zdolnych prawników, takich jak Rocco Galati w Kanadzie czy Reiner Fuellmich w Niemczech ...


  Skoro można oficjalnie uważać mordowanie dzieci za prawo człowieka, nie być za to karanym i dostawać na ten proceder państwowe dotacje to dlaczego nie próbować zrobić kroku dalej?
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 14:23

  Skoro można oficjalnie uważać mordowanie dzieci za prawo człowieka, nie być za to karanym i dostawać na ten proceder państwowe dotacje to dlaczego nie próbować zrobić kroku dalej?  Zrobią, zrobią. Tylko patrzeć.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 14:29

  Skoro można oficjalnie uważać mordowanie dzieci za prawo człowieka, nie być za to karanym i dostawać na ten proceder państwowe dotacje to dlaczego nie próbować zrobić kroku dalej?  Zwłaszcza, że na całym świecie, nawet w tak potężnych St. Zjedn. wszelakie próby przeciwstawienia się, jakikolwiek opór schodzą do podziemia.

  Organizacja AFLDS (America’s Frontline Doctors) powstała jako naukowo-medyczny ośrodek sprzeciwiający się oficjalnie promowanej narracji “pandemii koronawirusa”, założona została przez lekarkę oraz prawnika, która na samym początku tzw. pandemii aktywnie uczestniczyła w obywatelskich inicjatywach, m.in. w maju 2020 r. napisała list otwarty do prezydenta Donalda Trumpa, podpisany przez ponad 600 lekarzy, wzywający do zaprzestania lockdownu.
  Organizowała sympozja naukowe, produkuje filmy uświadamiające o bezskuteczności noszenia maseczek czy zagrożeniach stosowania preparatów zwanych szczepionkami przeciwko Covid-19.
  Wielu lekarzy współpracujących z AFLDS straciło pracę, a niektórzy z obawy przed restrykcjami udzielają się anonimowo (Tamże).
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Agnes32 8.04.2021, 15:57
  No nie mówiłam, że z każdym wpisem robią z siebie coraz większe idiotki? Teraz już pozostaje tylko obserwowanie, jak nisko ostatecznie się stoczą.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 16:15

  Nie jest mądre podawać takie „szczepionki” jak największej liczbie ludności, a niestety - to jest ich intencją. Jaki jest motyw, czym kierują się decydenci?

  Są mocne odpowiedzi teoretyczne, z których tylko jedna odnosi się do pieniędzy, lecz ten motyw nie działa, ponieważ ten sam zysk można byłoby uzyskać podwajając koszt jednostkowy i podając preparat połowie ludności. Dylemat pieniędzy byłby rozwiązany. Zatem mamy do czynienia z czymś innym.

  Wiedząc, że jest zamiar zaszczepienia całej populacji, w tym małoletnich dzieci, a ostatecznie również niemowlęta, właśnie to interpretuję jako dzieło szatańskie. Nie ma na to uzasadnienia medycznego Tamże).
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|ᴅɪᴅᴇʟɪꜱ ɴᴀᴍᴀꜱ 8.04.2021, 16:19
  To (tamże) to śmieciowy portal bibula.com ;-]
  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Annbis 8.04.2021, 16:26

  Mając wiedzę o projektowaniu zamierzonych rezultatów tych “szczepionek”, prowadzących do ekspresji białka kolca w organizmach biorców, które samo w sobie ma niekorzystne skutki biologiczne, a u niektórych osób są szkodliwe (inicjowanie krzepnięcia krwi i aktywując „układ dopełniacza” odpornościowego), jestem zdeterminowany, aby zwrócić uwagę, że osoby, które nie są zagrożone tym wirusem, nie powinny być narażone na ryzyko niepożądanych skutków tych czynników (tamże).
  Odpowiedz
 • Re: Ostrzeżenie|Cyryl 8.04.2021, 16:30
  osoby, które nie są zagrożone tym wirusem
  Każdy jest zagrożony. W szpitalu w Grudziądzu zmarł 15-latek.
  What can you say about a 25-year-old girl who died? That she was beautiful and brilliant? That she loved Mozart and Bach? The Beatles? And me?
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook