Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji

dodano: 21.05.2019, 13:08
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

https://twitter.com/PolishPatriotTM

Piskorski podziękował także komuniście Ikonowiczowi.

Jeszcze ktoś uważa, że Konfederacja działa w interesie Polski?

https://i.imgur.com/LSV2izY.png

• Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|Wojo 21.05.2019, 13:54
    Oskarżony, przetrzymywany w więzieniu przez 3 lata bez udowodnienia winy:
    " ... — Pani Agnieszko, ostatnia informacja: Mateusz Piskorski na wolności. Jednak polskie władze zdecydowały się wypuścić go po trzech latach z aresztu. Generalnie wydaje się, że sprawa jest oczywista, że to jest sprawa polityczna. Nie wiem, jak w ogóle można wypuścić człowieka, który jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego, który jest „szpiegiem” i zagraża wszystkim. To znaczy, że ABW i prokuratura nie mogą nic udowodnić w tej sprawie?

— Ja myślę, że jest to dokładnie to samo pytanie, które dotyczyło bytności w Polsce pana redaktora Leonida Swiridowa. Jak można pozwolić na to, żeby przez 1,5 roku wyrzucać z Polski człowieka, który jest poważnym i bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa? Myślę, że to nie polskie władze do tego dopuściły. Ja rozumiem, że to sąd podjął taką decyzję po trzech latach aresztu zapobiegawczego Mateusza Piskorskiego, bo tak trzeba to nazwać. Być może, to był po prostu inny skład orzekający, niż ten, który wydał nakaz aresztowania Mateusza Piskorskiego. Ja w ogóle uważam, że to, co się dzieje, to, że ludzie siedzą w Polsce przez lata w śledztwie, i, jak rozumiem nawet zarzuty nie są postawione…

— W sprawie Piskorskiego są postawione zarzuty. To znaczy, że Mateusz Piskorski jest – być może – „szpiegiem” rosyjskim i również „szpiegiem” chińskim. Ale też tego nie wiemy…

— I problem polega na tym, że się nie dowiemy. Ponieważ zwycięstwem służb specjalnych całego tak zwanego zachodniego świata po 11 września 2001 jest tak, że służby specjalne działają bez jakiejkolwiek kontroli. Hasło „bezpieczeństwo państwa” działa jak abrakadabra. To znaczy „bezpieczeństwem państwa” może być kompletnie wszystko i nie podległa to żadnej kontroli, ani sądowej, ani demokratycznej, w sensie parlamentarnej. Można utajnić każdą swoją indolencję, każdy brak dowodów przykrywając to komunikatem „bezpieczeństwa państwa”, o czym Pan redaktor przekonał się najlepiej osobiście.

— Ale jak z prawami człowieka? Co robić w takiej sytuacji?

— Trybunał w Strasburgu dość jasno się wypowiada: że hasło bezpieczeństwa państwa, jakkolwiek ważne, nie może być uważane za magiczny sposób na zniesienie praw człowieka. Także działania służb specjalnych, które powołują się na „bezpieczeństwo państwa”, powinny podlegać kontroli sądowej. Trybunał bardzo wyraźnie mówi, że to jest sytuacja, która zagraża bezpieczeństwu państwa, znacznie bardziej, niż to – jeszcze potencjalne niebezpieczeństwo – to, że bez jakiejkolwiek kontroli mogą robić co chcą. Moim zdaniem, stało się coś bardzo niebezpiecznego, że po takim okresie, kiedy prawa obywatelskie były traktowane w Europie jako bardzo ważne, jako element ładu demokratycznego, nastąpiły czasy, kiedy względy bezpieczeństwa państwa okazują się na każdym kroku ważniejsze od praw obywatelskich. Automatycznie zamyka się ludzi, ludzi się wyrzuca, cudzoziemcy, naprzykład, są deportowani, ich pozbawia się podstawowych praw obywatelskich pod hasłem „bezpieczeństwa państwa”. I nikt nie może w ogóle zakwestionować tego. Ja myślę, że jest to ten przypadek, jeśli chodzi o pana Mateusza Piskorskiego. Nie został wyrzucony z Europy, tylko przesiedział trzy lata, też nie mając żadnej możliwości obrony.
    ..."
    https://wolnemedia.net/cud-nad-wisla-mateusz-piskorski-na-wolnosci/
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|PiSowczyk 21.05.2019, 13:59
    I oczywiście ten biedy, "niewinny" Piskorski po wyjściu z tiurmy od razu poleciał do ruskich mediów.
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|Wojo 21.05.2019, 14:09

I oczywiście ten biedy, "niewinny" Piskorski po wyjściu z tiurmy od razu poleciał do ruskich mediów.

Skoro tam ma przyjaciół, a wśród szlachetnych szabesgojów nie, to co miał zrobić ?
    Złożyć samokrytykę i dostarczyć dowody swojej wydumanej przez polityków PiS winy ?
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|Polipid3 21.05.2019, 14:49

a gdzie miał polecieć do usrael-TVP, czy usrael -TVN?
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|PiSowczyk 21.05.2019, 14:52

a gdzie miał polecieć do usrael-TVP, czy usrael -TVN?

Ciągnie swój do swego, to fakt. Nie dziwię się, tylko stwierdzam fakt.
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|enrque111 21.05.2019, 15:53

Ciągnie swój do swego, to fakt. Nie dziwię się, tylko stwierdzam fakt.

Czy ciągnie cię do żydów?
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|PiSowczyk 22.05.2019, 23:32

"Trudno, żeby Mateusz Piskorski, który jest jawnym przedstawicielem agentury wpływu Rosji, udał się gdzieś indziej niż do swego patrona" - ocenił dr Jerzy Targalski

http://telewizjarepublika.pl/dr-targalski-konfederacja-prowadzi-mlodych-ludzi-w-kierunku-rosji,80325.html

Wielkie umysły myślą podobnie.
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|Wojo 21.05.2019, 14:12
    Twoi "amerykańscy" przyjaciele nie powiedzieli ci, PePe, że dopóki nie udowodni się winy, obowiązuje domniemanie niewinności oskarżonego?
    Jakieś sowieckie, totalniackie myślenie cię oblazło, mój drogi. A fe !
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|Polipid3 21.05.2019, 14:48
    Wyjątkowe skurwy...stwo przetrzymywanie człowieka przez 3 lata za prowadzenie partii politycznej i poglądy niezgodne z usraelskimi. Za oficjalną sympatię do Rosji.
    Sługusy usraela dostały prikaz aresztować i aresztowały. Won!
    Odpowiedz
  • Re: Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski dziękuje za wsparcie liderom Konfederacji|enrque111 21.05.2019, 15:52
    enrque111
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook