Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Opaska na glupote...

dodano: 1.08.2020, 18:17
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

• Re: Opaska na glupote...|Brunhild Ciccio 1.08.2020, 18:20
    W badaniach pokazujemy, że fale milimetrowe 5G mogą być absorbowane przez komórki dermatologiczne działające jak anteny, przenoszone do innych komórek i odgrywać główną rolę w wytwarzaniu koronawirusów w komórkach biologicznych. DNA jest zbudowane z naładowanych elektronów i atomów i ma strukturę podobną do induktora.

Strukturę tę można podzielić na cewki liniowe, toroidalne i okrągłe. Induktory oddziałują z zewnętrznymi falami elektromagnetycznymi, poruszają się i wytwarzają dodatkowe fale w komórkach. Kształty tych fal są podobne do kształtów sześciokątnych i pięciokątnych podstaw ich źródła DNA. Fale te wytwarzają dziury w płynach w jądrze.
    https://forumemjot.wordpress.com/2020/07/22/technologia-5g-i-indukcja-koronawirusa-w-komorkach-skory/
    Odpowiedz
  • Re: Opaska na glupote...|Bozon Higgsa 1.08.2020, 21:50

W badaniach pokazujemy, że fale milimetrowe 5G mogą być absorbowane przez komórki dermatologiczne działające jak anteny, przenoszone do innych komórek i odgrywać główną rolę w wytwarzaniu koronawirusów w komórkach biologicznych. DNA jest zbudowane z naładowanych elektronów i atomów i ma strukturę podobną do induktora.

Strukturę tę można podzielić na cewki ...

Jaki piękny, pseudonaukowy bełkot.

Cytat pochodzi z artykułu pierwotnie opublikowanego w biolifesas.org, a następnie wycofanego z powodu manipulacji danymi. Czyli prosto mówiąc - naciąganiu wyników pod tezę.
    Że o bzdurności i bełkotliwości tejże nie wspomnę.

https://www.biolifesas.org/biolife/2020/07/27/retracted-5g-technology-and-induction-of-coronavirus-in-skin-cells/
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Opaska na glupote...|Bozon Higgsa 1.08.2020, 22:00
    A nie prościej i taniej zrobić sobie czapeczkę z alufolii kupionej za niecałe 2 zł w Biedronce? ;)
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Opaska na glupote...|Sebinus 1.08.2020, 22:10
    Opie jest popyt i jest podaż.
    Hitem jakiś czas temu były pendrive 2 giga pamięci chroniące przed 5g,barany do wygolenia się znalazły.
    Odpowiedz
  • Re: Opaska na glupote...|Sebinus 1.08.2020, 22:14
    Moment jakaś działaczka pisowska nie jest właścicielką tej firmy która produkuje te cudowne opaski?
    Odpowiedz
  • Re: Opaska na glupote...|Potfur 2.08.2020, 0:46
    Podejrzanie tanie. Jakiś chiński badziew na chińskie badziewne 5G

Nasze produkty

Pas ciążowy chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym
    349,00 zł
    Opaska na głowę chroniąca przed promieniowaniem elektromagnetycznym
    279,00 zł
    Baldachim chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym
    649,00 zł
    Czapka dziecięca chroniąca przed promieniowaniem elektromagnetycznym
    299,00 zł
    Rożek dziecięcy chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym
    369,00 zł
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook