Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Ojciec domaga się wyjaśnień. Sonia zmarła dwa dni po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19"

dodano: 12.01.2021, 21:52
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

41-letnia Portugalka zmarła dwa dni po przyjęciu pierwszej dawki. – Chcę wiedzieć, co doprowadziło do śmierci mojej córki – mówi ojciec.

https://nczas.com/wp-content/uploads/2021/01/Sonia-Acevedo-portugalia-smierc-696x464.jpg
41-letnia Sonia Acevedo zmarła dwa dni po przyjęciu szczepionki. Portugalski rząd wykluczył, by zgon był powiązany ze szczepieniem. (Fot. Facebook)

Od 10 lat pracowała ona na oddziale pediatrycznym Instytutu Onkologii w Porto, dlatego szczepionka przeciw koronawirusowi przysługiwała jej już na początku programu szczepień. Pierwszą dawkę preparatu Pfizer/BioNTech przyjęła 30 grudnia. Zmarła dwa dni później.

Podano, że wstępne wyniki sekcji zwłok „nie wykazały bezpośredniego związku szczepionki ze zgonem”.

Ojciec wskazał, że Sonia nie miała żadnych efektów ubocznych. Domaga się pełnego i transparentnego śledztwa w tej sprawie.

Przyjęła szczepionkę, ale nie miała żadnych objawów ubocznych. Nie wiem, co się stało. Chcę poznać odpowiedź. Chcę wiedzieć, co doprowadziło do śmierci mojej córki – powiedział.

Portugalski rząd wykluczył, jakoby śmierć kobiety była związana z przyjęciem szczepionki.

https://nczas.com/2021/01/12/ojciec-domaga-sie-wyjasnien-sonia-zmarla-dwa-dni-po-przyjeciu-szczepionki-przeciw-covid-19/

  • Re: "Ojciec domaga się wyjaśnień. Sonia zmarła dwa dni po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19"|MKasperowicz 13.01.2021, 19:54
    A ile osób zmarło w dniu napicia się wody?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook