Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Obejrzałem najnowszy film Sekielskiego

dodano: 13.05.2019, 14:00
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Genetyczny patriota i stabilny geniusz

Refleksje na szybko:

1. Historie wygladają na prawdziwe, Sekielski dobrze się przygotował do tematu.

2. Film w zasadzie mnie nie zaskoczył, bo temat molestowania seksualnego nieletnich przez katolickich księży znany jest przecież nie od dziś.

3. Sekielski, którego mainstream zawsze lubił, obnaża w tym filmie m.in. kapelana prezydenta Bolusia, a sprawa kustosza Lichenia uderza nawet w ks. Bonieckiego. Generalnie przekaz jest więc obiektywny, aczkolwiek tego Obirka z Wyborczej to Sekielski mógł sobie już darować.

4. Ciekawe było rozróżnienie na "pedofilów per se" i zboczeńców, którzy kierują się "potrzebą chwili", dokonane przez panią psycholog, aczkolwiek dla ofiar to i tak nie ma żadnego znaczenia. 

5. Dobrze, że ten film powstał, jednak nie mam nadziei na pozytywne zmiany, zważywszy na obecną wierchuszkę KK. Może w następnym pokoleniu hierarchów coś w końcu solidnie ruszy, o ile KK przetrwa.

• Re: Obejrzałem najnowszy film Sekielskiego|Fredny 13.05.2019, 18:14
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Obejrzałem najnowszy film Sekielskiego|PiSowczyk 13.05.2019, 18:44
    Akurat jeśli chodzi o czas wypuszczenia filmu to zgadzam się, że trzeba było jeszcze trochę poczekać i puścić go po wyborach.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Obejrzałem najnowszy film Sekielskiego|Fredny 13.05.2019, 19:44
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook