Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?

dodano: 11.02.2019, 15:05
akcje wątku: drzewko

Kiedyś to były czasy, Niezależny publicysta vel Stefan Bryś vel penisoręki vel lepka kredka pięknie nauczał o teorii ewolucji a teraz nuuuuda.

Stefan dawaj, rozbaw nas !

• Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|mosiu 11.02.2019, 15:13
    Były czasy kiedy na frondzie przychodzily maile o odpowiedzi na posta. Wtedy nie trzeba bylo byc na frondzie na caly etat.
    Czy w Raju można było złamać nogę ?
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Agnes32 11.02.2019, 15:16
    A może byś tak zajęcia sobie poszukał? Mężczyzna, który poblicznie przyznaje się do nudy. Nie wstyd ci?
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Brunhilda Ciccioli 11.02.2019, 15:19

A może byś tak zajęcia sobie poszukał? Mężczyzna, który poblicznie przyznaje się do nudy. Nie wstyd ci?

^
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Rouge 11.02.2019, 15:20

Ale on o LOL-kontencie pisze, nie o nudzie.
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Maj Majewski 11.02.2019, 15:24

Przecież ja napisaľem, że nudno TU a nie, że nudno MI
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|pismac 11.02.2019, 15:26

Precyzja słowa.
    „Nie paliłeś dawniej tyle co dziś. Zapałka ci drży, nielekko nam iść”.
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Agnes32 11.02.2019, 15:30

Nudno tu, to idź gdzie indziej. Na jedeno wychodzi.
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Agnes32 11.02.2019, 15:31

jedno
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|pan typu bears 11.02.2019, 15:36

jedno

Jedno to za mało, raczej siedem by się zdało.
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Maj Majewski 11.02.2019, 15:34

A co jedno drugiemu przeszkadza?
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Agnes32 11.02.2019, 15:36

A co jedno drugiemu przeszkadza?

Nic, absolutnie nic. Więcej takich wątków, będzie z czego się pośmiać.
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Maj Majewski 11.02.2019, 15:39

Nic, absolutnie nic. Więcej takich wątków, będzie z czego się pośmiać.

Jasne, nie ma sprawy bo jak się wspomina Niezależnego to zawsze jest kupa śmiechu
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Agnes32 11.02.2019, 15:40

Jasne, nie ma sprawy bo jak się wspomina Niezależnego to zawsze jest kupa śmiechu

Nawet nie musisz wspominać Niezależnego. W twoich wątkach zawsze jest kupa śmiechu.
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Maj Majewski 11.02.2019, 15:51

Nawet nie musisz wspominać Niezależnego. W twoich wątkach zawsze jest kupa śmiechu.

To może coś zapodasz a pośmiejemy się razem bo skoro "zawsze" to nie będzie problemy z podaniem jaki3goś przykľadu. Co np było śmiesznego w moich dwóch ostatnich wątkach?
    Odpowiedz
  • Re: Nudno tu coś s może by tak Niezależny wznowił swoje wykľady o ewolucji?|Agnes32 11.02.2019, 18:57

To może coś zapodasz a pośmiejemy się razem bo skoro "zawsze" to nie będzie problemy z podaniem jaki3goś przykľadu. Co np było śmiesznego w moich dwóch ostatnich wątkach?

To, co zawsze. Egzaltacja na poziomie pensjonarki.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook