Otwarte forum dyskusyjne Frondy

„Nowy totalitaryzm zamiast tradycyjnej dla komunizmu czerwieni, przybrał barwy tęczy i zieleni”

dodano: 14.06.2021, 9:00
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Tydzień Życia i Wolności zorganizowany przez Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenie Polonia Christiana był niczym długo wyczekiwany w zamkniętym świecie powiew świeżości i normalności.

Skala tego wydarzenia dała siłę do dalszej walki o świat wolny. O świat, w którym podchodzimy do człowieka z prawdziwą troską – o jego życie, bezpieczeństwo i podstawowe prawa. Świat, w którym nie zgadzamy się na pandemiczny terroryzm, zamordyzm i niszczenie dorobku Polaków.

Te działania uderzające w godność ludzką wprawdzie tłumaczone są troską o nasze dobro. Ale tragiczne efekty lockdownów, ograniczania każdej sfery naszej działalności widoczne są gołym okiem: panująca atmosfera strachu (o zdrowie, o dalszy byt), zniszczenie więzi społecznych (budowanie wizji bliźniego, jako zagrożenia, wrzucanie dzieci w bezduszny świat online), podupadające zdrowie (brak dostępu do służby zdrowia, spóźnione diagnozy, zabiegi i… przedwczesna śmierć wielu Polaków, pandemia lęku i problemów natury psychologicznej)…

Bilans strat jest dużo szerszy. Nie trzeba bać się prawdy. Wiele straciliśmy i wiele mogliśmy ocalić w takich dziedzinach, sferach jak Kościół, edukacja, gospodarka, prawa i wolności, zdrowie oraz życie.

https://pch24.pl/opinie/niczym-powiew-normalnosci-to-byl-niesamowity-tydzien-zycia-i-wolnosci/

Materiały z konferencji – jako cenna baza, do której warto wracać –TUTAJ:

https://pch24.pl/trwa-tydzien-zycia-i-wolnosci-zobacz-najnowsze-relacje-video/

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook