Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Noblista

dodano: 25.05.2020, 19:05
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

Wybór Manowskiej skomentował na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa. "Wiele pytań do mnie po powołaniu przez prezydenta Dudę Panią na prezes sadu Najwyższego Moja opinia.....Sk.....syn.musi być rozliczony" – napisał były prezydent.

• Re: Noblista|Darcheville 25.05.2020, 19:11
    Pokojowa Nagroda Nobla obliguje
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Cyrenejczyk 25.05.2020, 19:56

Pokojowa Nagroda Nobla obliguje

od kiedy to nobliści zobligowani są oceniać matki adwersarzy na k...y?
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Darcheville 25.05.2020, 20:01

od kiedy to nobliści zobligowani są oceniać matki adwersarzy na k...y?

Wałęsa wytycza nowe standardy
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Cyrenejczyk 25.05.2020, 20:16

Wałęsa wytycza nowe standardy

przykro mi to pisać ale to są standardyn rodem od Goebbelsa
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Ateistyczny lewak 25.05.2020, 19:30
    No co... Duda po prostu wybral sedzie ktora bedzie przychylna dla niego kiedy Duda bedzie sadzony przed Trybunalem Stanu.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Darcheville 25.05.2020, 19:36

No co... Duda po prostu wybral sedzie ktora bedzie przychylna dla niego kiedy Duda bedzie sadzony przed Trybunalem Stanu.

Jaruzelskiego i Kiszczaka Wałęsa przed Trybunałem Stanu nie postawił,a ma być sądzony Duda?
    Dobre :)
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Ateistyczny lewak 25.05.2020, 20:07

Jaruzelskiego i Kiszczaka Wałęsa przed Trybunałem Stanu nie postawił,a ma być sądzony Duda?
    Dobre :)

Ani Jaruzelski ani Kiszczak nie lamali nagminnie Konstytucji, ciagano ich po sadach przez lata i jakos nie udowodniono im lamania prawa.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Cyrenejczyk 25.05.2020, 19:55

od kiedy to nobliści oceniają matki adwersarzy na k...y?
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Cyrenejczyk 25.05.2020, 19:57

nie tu
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Ateistyczny lewak 25.05.2020, 20:10

Fakt pozostaje faktem pociagniecie Dudy to iscie [email protected]#$skie pociagniecie.
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Boski 25.05.2020, 23:11

Duda zmienił zdanie po 3 latach, bo w 2017 mówił że uzyskanie większości głosów to element najważniejszy i poparcie większości sędziów jest decydujące :)

"Przede wszystkim gratuluję uzyskania większości głosów Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. To jest element najważniejszy, że kandydatura pana profesora spotkała się z poparciem większości sędziów TK. To niezwykle ważne. Stąd m.in. moja decyzja, by żeby spośród przedstawionych mi kandydatów, zgodnie z konstytucją, to właśnie pana nominować na ten niezwykle zaszczytny i ważny urząd" - mówił w 2017 r. prezydent Duda
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|tia 25.05.2020, 20:29
    Lech Wałęsa to prosty człowiek, a jego irytacja jest prawnie nieuzasadniona, bo akurat Prezydent Andrzej Duda nie złamał prawa wybierając Manowską na I Prezesa SN. Nie ulega wątpliwości, że kobiety w polskim sądownictwie najwyższej wagi przejęły władzę: Manowska i Przyłębska. PiS jest taki bardzo prokobiecy; może nadejdą czasy, że to jeszcze my, mężczyźni, będziemy walczyć o parytety :D
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Cyrenejczyk 25.05.2020, 20:34

Lech Wałęsa to prosty człowiek, a jego irytacja jest prawnie nieuzasadniona, bo akurat Prezydent Andrzej Duda nie złamał prawa wybierając Manowską na I Prezesa SN. Nie ulega wątpliwości, że kobiety w polskim sądownictwie najwyższej wagi przejęły władzę: Manowska i Przyłębska. PiS jest taki bardzo prokobiecy; może nadejdą czasy, że to ...

twierdzisz, że matka obecnego prezydenta nie jest ku..ą?
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|tia 25.05.2020, 21:52

twierdzisz, że matka obecnego prezydenta nie jest ku..ą?

A ty twierdzisz, że jest?
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Noblista|Ateistyczny lewak 25.05.2020, 21:42

Lech Wałęsa to prosty człowiek, a jego irytacja jest prawnie nieuzasadniona, bo akurat Prezydent Andrzej Duda nie złamał prawa wybierając Manowską na I Prezesa SN. Nie ulega wątpliwości, że kobiety w polskim sądownictwie najwyższej wagi przejęły władzę: Manowska i Przyłębska. PiS jest taki bardzo prokobiecy; może nadejdą czasy, że to ...

Tia - Duda zlamal prawo, nie mianowal wybranego przez zgromadzenie sedziego, tak mowi Konstytucja.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook