Otwarte forum dyskusyjne Frondy

No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady

dodano: 6.12.2019, 22:20
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Genetyczny patriota i stabilny geniusz

"Ale pseciez on jest tylko nic nie znaconcym uzytkownikiem internetu" (mój typowy hejter).

Siadaj, synu, pała! Ogarnij się! Przestań krytykować poważnych, dorosłych ludzi, takich jak Polish Patriot, i idź wreszcie do logopedy, bo aż zęby bolą jak się słucha tej twojej "krytyki" :D

Buziaczki, FForumkowe niuniusie.

• Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|MH 6.12.2019, 22:28
    Mały jest teraz turn-out na #ff, gdy prawdziwi chrześcijanie zrobili sobie przerwę z okazji Adwentu.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Ateistyczny lewak 6.12.2019, 23:31
    To jeszcze nie przeprowadzili??? Nie wierze…
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|PiSowczyk 6.12.2019, 23:43
    Zdajecie sobie sprawę z tego, że jak mnie dopuszczą do telewizji to będzie solidne trzęsienie ziemi i trzecia wojna światowa?
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Ateistyczny lewak 6.12.2019, 23:52

Zdajecie sobie sprawę z tego, że jak mnie dopuszczą do telewizji to będzie solidne trzęsienie ziemi i trzecia wojna światowa?

Jak...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Brunhilda Ciccioli 7.12.2019, 0:02
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Adalbert1241 7.12.2019, 1:20
    Opowie nam Pan o zmianie zdania Pana Prezydenta co do Rosji :))
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Adalbert1241 7.12.2019, 3:00
    I proszę pamiętać.Nie te wywiady co budują popularnośc i dają reklamę sie licza, ale te za które chca zapłacić:))))))
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Adalbert1241 7.12.2019, 3:00

I proszę pamiętać.Nie te wywiady co budują popularnośc i dają reklamę sie licza, ale te za które chca zapłacić:))))))

Inaczej to Pan płaci:)))
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|PiSowczyk 7.12.2019, 18:12
    Kochane pszczółki Wy moje... Możecie się ciskać ile wlezie, ale biegu wydarzeń nie odwrócicie. Kto jest debeściak? 😘
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|MH 7.12.2019, 18:52

Kochane pszczółki Wy moje... Możecie się ciskać ile wlezie, ale biegu wydarzeń nie odwrócicie. Kto jest debeściak? 😘

Oj, Pisowczyku, Pisowczyku… Wszystko to marność i pogoń za wiatrem. Jednego dnia żyjesz, następnego może już cię nie być na tym świecie.

Wczoraj rano w zderzeniu z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe zginął Janusz Dzięcioł, zwycięzca 1. edycji BB PL (wiosna 2001), radny, poseł RP przez dwie kadencje. 11 grudnia skończyłby 66 lat.

Memento mori.

[*]
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Agnes32 7.12.2019, 19:00

Wojtuś, ale odpowiedz Adalbertowi na pytanie o stosunek pana prezydenta do Putina. To napradę bardzo ciekawe jest i nie ma nic wspólnego z tobą, bez obaw.
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Adalbert1241 7.12.2019, 20:17

Panie Wojtku.Nam naprawdę zalezy na tym by Pan sobie tej głowy nie rozwalił :))))
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|MH 7.12.2019, 21:10

Panie Wojtku.Nam naprawdę zalezy na tym by Pan sobie tej głowy nie rozwalił :))))

W sumie nieźle to pan podsumował, panie Adiku.

Przybyło stołów bilardowych
    i na ulicach Ameryka
    Dokoła podgolone głowy
    i disco polo gra muzyka
    a w telewizji jakiś młodzik
    nie wiedzą diabli skąd się wziął
    w zasadzie nic mu nie wychodzi
    za to co chwilę krzyczy — wow!

Wow! Talk show!
    Ktoś przed kamerą spodnie zdjął
    Nie wstydzi żadnej się rozmowy
    i jest niezwykle kontaktowy
    Wow! Talk show!
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|Adalbert1241 7.12.2019, 22:17

W sumie nieźle to pan podsumował, panie Adiku.

Przybyło stołów bilardowych
    i na ulicach Ameryka
    Dokoła podgolone głowy
    i disco polo gra muzyka
    a w telewizji jakiś młodzik
    nie wiedzą diabli skąd się wziął
    w zasadzie nic mu nie wychodzi
    za to co chwilę krzyczy — wow!

Wow! Talk show!
    Ktoś ...

"Młodośc się musi wyszumieć" Problem w tym że można tego nie przezyć
    Odpowiedz
  • Re: No i zaczęło się... Amerykanie już chcą przeprowadzać ze mną wywiady|PiSowczyk 7.12.2019, 22:24
    Stosunek prezydenta Trumpa do Putina jest od początku taki sam. Tak jak twierdzą Demokraci i część Republikanów: Trump jest marionetką Putina, która potulnie wykonuje rozkazy swojego pana. I dlatego potęga USA rośnie, a bezrobocie jest tam po wielu latach rekordowo niskie, na co wskazują ostatnio nawet media nieprzychylne Trumpowi. Oczywiście to wszystko jest w interesie Putina, któremu zależy na budowaniu potęgi USA, a nie własnego kraju (logiczne, co nie?).

I to przecież Trump, a nie Clinton (Demokraci), jak dobrze pamiętamy, podpisał memorandum budapeszteńskie w 1994 roku, naciskając na Ukrainę, aby pozbyła się swojego arsenału nuklearnego, która w zamian otrzymała obietnicę nietykalności ze strony Rosji. A że Rosja zawsze słowa dotrzymuje... no to 20 lat później dokonała agresji na Ukrainę, oczywiście pod okiem prezydenta Trumpa, a nie prezydenta Obamy (Demokraci).

To wszystko jest przecież takie proste i oczywiste.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook