Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Niezależne polskie sądy!! Brawo!!

dodano: 20.05.2021, 11:02
akcje wątku: drzewko

To oczywiście żart.

Najwyższy czas na prawdziwą reformę kasty.

Ale zdarzają się logiczni sędziowie: 

https://www.tvp.info/53885236/struzik-musi-przeprosic-kaczynskiego-znamy-szczegoly-orzeczenia-sadu

Wyrok nieprawomocny ale jest to jakieś światełko w tunelu ...

Kolejny przykład: 

https://www.fronda.pl/a/mariusz-dzierzawski-uniewinniony-sad-po-stronie-wolnosci-slowa,161747.html

Także sędzia orzekający w sprawie szefa Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich nie krył swego zdumienia bezczelnością podsądnego. Ale ten po skazaniu go poprosił o azyl w Norwegii  bo nagle  poczuł się homoseksualistą a ci jak wiadomo są w Polsce strrrasznie prześladowani:)  

• Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Annbis 20.05.2021, 11:09
    Czy tak bardzo interesuje Cię, co kto powiedział lub jaki "wizerunek" naczelnego faszysty w Polsce opublikował?
    Przepychanki polityczne między szubrawcami rządzącymi Polską mają jakieś znaczenie?
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|observer1920 20.05.2021, 11:39

Czy tak bardzo interesuje Cię, co kto powiedział lub jaki "wizerunek" naczelnego faszysty w Polsce opublikował?
    Przepychanki polityczne między szubrawcami rządzącymi Polską mają jakieś znaczenie?

Ma dla mnie znaczenie to, że sugestie czy wręcz "oskarżenia" o faszyzm czy wręcz nazizm stały się wręcz powszechne w debacie publicznej co ułatwia proceder przenoszenia odium nazizmu ze sprawców -NIEMCÓW na Kraj najbardziej poszkodowany ...
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Annbis 20.05.2021, 11:49

Ma dla mnie znaczenie to, że sugestie czy wręcz "oskarżenia" o faszyzm czy wręcz nazizm stały się wręcz powszechne w debacie publicznej co ułatwia proceder przenoszenia odium nazizmu ze sprawców -NIEMCÓW na Kraj najbardziej poszkodowany ...

Przecież Polska jest obecnie państwem faszystowskim.
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|observer1920 20.05.2021, 12:04

Przecież Polska jest obecnie państwem faszystowskim.

Faszyzm to był we Włoszech.
    Ja nie jestem zwolennikiem nazywania faszystami nawet lewaków, którzy wręcz podkreślają to iż ich celem nie jest demokratyczny dyskurs tylko zwalczanie tych co mają inne poglądy. METODY faszystowskie
    to i owszem ale przypisywanie Polakom sprawek NIEMCÓW i ich sojuszników to co najmniej błąd ...
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Annbis 20.05.2021, 12:10

Ja nie jestem zwolennikiem nazywania faszystami nawet lewaków, którzy wręcz podkreślają to iż ich celem nie jest demokratyczny dyskurs tylko zwalczanie tych co mają inne poglądy. METODY faszystowskie
    to i owszem ale przypisywanie Polakom sprawek NIEMCÓW i ich sojuszników to co najmniej błąd ...

Faszyzm czy demokracja nie polegają na "dyskursach". Nie obchodzą mnie "sprawki NIEMCÓW i ich sojuszników".

Cechy charakterystyczne państwa faszystowskiego:

Istnienie systemu monopartyjnej dyktatury, na której czele stoi wódz;
    Stosowanie terroru;
    Zastępowanie związków zawodowych korporacjami, które mają działać tak, aby nie przysparzać problemów nowej władzy.

Powiedz, które z tych cech w obecnej Polsce nie występują?

Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|observer1920 20.05.2021, 13:42

Faszyzm czy demokracja nie polegają na "dyskursach". Nie obchodzą mnie "sprawki NIEMCÓW i ich sojuszników".

Stosowanie terroru;
    Zastępowanie związków zawodowych korporacjami, które mają działać tak, aby nie przysparzać problemów nowej władzy.

Powiedz, które z tych cech w ...

"...Nie obchodzą mnie "sprawki NIEMCÓW i ich sojuszników"...."

Może obejdą Cię kiedy będziesz musiała za nie płacić?!

PS

"...Zabił Polaka, za... wywołanie II wojny światowej
    Przed sądem w Londynie trwa proces Holendra oskarżonego o zabójstwo 19-letniego Polaka. Powodem ataku była narodowość ofiary. Oskarżony m.in. obwiniał Polskę o wybuch II wojny światowej..."
    https://www.fakty.nl/wiadomoci-z-holandii/961-zabi-polaka-za-wywoanie-ii-wojny-wiatowej
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Miecz Damoklesa 20.05.2021, 16:18

Stosowanie terroru;

Powiedz, które z tych cech w ...

Stosowanie terroru;
    Zastępowanie związków zawodowych korporacjami, które mają działać tak, aby nie przysparzać problemów nowej władzy

Wypisz, wymaluj ONR.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Miecz Damoklesa 20.05.2021, 16:20

Faszyzm to był we Włoszech

Czyli jak Duce wyjechał do Francji, to przestał być faszystą? :D
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Miecz Damoklesa 20.05.2021, 16:19

Przenoszenie odium najbardziej ułatwia faszystowski spęd 11 listopada, na którym pali się race (jednoznacznie kojarzące się w Europie z faszystami) oraz na którym maszerują, a nawet przemawiają włoscy faszyści z Forza Nuova czy pogrobowcy ks. Tiso. O istnieniu faszystowskiego ONRu (wyrok SN) nie wspominając.
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Miecz Damoklesa 20.05.2021, 16:25
    Najwyższy czas na prawdziwą reformę kasty
    A na czym "prawdziwa reforma >>kasty<<" miałaby polegać?

A tu jeszcze jeden przykład...
    https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/wyrok-w-sprawie-teczowej-matki-boskiej-aktywistki-uniewinnione/j1jfpfs,2b83378a
    Odpowiedz
  • Re: Niezależne polskie sądy!! Brawo!!|Miecz Damoklesa 20.05.2021, 21:00
    Ciekawe czy pisowskie szczujnie przeprosiły za grafikę, na której stylizowany na NKWD-zistę Tusk strzela w potylicę Kaczyńskiemu wyklętemu...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook