Otwarte forum dyskusyjne Frondy

„Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”

dodano: 7.12.2020, 19:34
akcje wątku: drzewko

Autor: DelfInn

/tłumaczenie/ Ludzie mający psychikę skażoną tradycyjną, reakcyjną kulturą będą eliminowani przynajmniej z życia publicznego (istnieją różne metody eliminacji, od wyrzucania ze stanowisk kierowniczych, przez zamykanie w więzieniach i szpitalach psychiatrycznych, aż po eutanazję prewencyjną). Siłą nowej rewolucji jest młodzież, czyli nowy proletariat - pisane w 1941 r., gdy na miejsce starego proletariatu przemysłowego wyznaczono nowy proletariat młodzieżowy, zastąpiony w latach 70-tych jeszcze nowszym proletariatem, czyli mniejszościami seksualnymi - próbowano również do nowego proletariatu dokooptować pedofilów, ale próby nie powiodły się i czasowo je zawieszono.

I na koniec najważniejszy, bo najszczerszy cytat:

„Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.”

/tłumaczenie/ Ponieważ jest oczywiste, że europejskie państwo socjalistyczne likwidując wolny rynek i motywację do pracy tworzy warunki do korupcji i nepotyzmu, więc popaść w ekonomiczną nędzę i doprowadzić do wybuchu niepokojów społecznych. Dlatego musi ono dysponować sprawnym aparatem terroru umożliwiającym zmuszanie państw związkowych i ich ludności do posłuszeństwa (utrzymanie porządku ogólnego). Ponieważ władza państwa socjalistycznego nie może liczyć na lojalność armii państw związkowych ani ich dowództw, armie te muszą być zlikwidowane
 i zastąpione jedną, lojalną wobec władzy centralnej armią europejską (w sprzyjających warunkach historycznych armia ta może również zanieść sztandar rewolucji na inne kontynenty).
Konieczna jest również likwidacja samowystarczalnych gospodarek państw związkowych, ponieważ nawet w przypadku, gdyby pozbawione armii społeczeństwa tych państw próbowały stawiać opór 
brukowcami, sztachetami kosami, a nawet gołymi rękami, zawsze można wziąć je głodem i chłodem, wstrzymując dostawy zaopatrzenia, odcinając dopływ energii elektrycznej lub zakręcając kurek z gazem.

/źródło: http://www.altierospinelli.org/manifesto/de/manifesto1944de_en.html/

za: https://www.historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html#1

 

 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|DelfInn 7.12.2020, 19:43
  Odpowiedz
 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|Annbis 7.12.2020, 20:52

  Kilkanaście tysięcy lekarzy oraz ponad 200 tys osób prywatnych podpisało Deklarację z Great Barrington, która stawia pod znakiem zapytania skuteczność lokcdownu i wzywa do tzw. zogniskowanej ochrony dotyczącej osób starszych, obciążonych wysokim wirusem zgonu. W skrócie chodzi o to, by całkowicie wyjąć spod restrykcji osoby bez obciążeń do 50. roku życia i otoczyć szczególną ochroną osoby po 60 - 70 . roku życia oraz osoby z wielochorobowością.
  W jaki sposób?
  Nie zamykając ich w domach, ale pomagając im unikać miejsc, w których z dużym prawdopodobieństwem może dojść do zakażenia – a więc w urzędach czy sklepach. Pozwólmy im chodzić do parku, rozmawiać ze sobą, ale wyręczmy ich w zakupach czy załatwianiu spraw urzędowych. Na pewno nie zamykajmy w domu, bo izolacja jest dla nich zabójcza.

  https://www.rp.pl/Covid-19/310119981-Dr-Basiukiewicz-Chronmy-przede-wszystkim-osoby-starsze.html?preview=5&remainingPreview=3&grantedBy=preview&
  Odpowiedz
 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|Annbis 7.12.2020, 21:00


  Kilkanaście tysięcy lekarzy oraz ponad 200 tys osób prywatnych podpisało Deklarację z Great Barrington, która stawia pod znakiem zapytania skuteczność lokcdownu i wzywa do tzw. zogniskowanej ochrony dotyczącej osób starszych, obciążonych wysokim wirusem zgonu. W skrócie chodzi o to, by całkowicie wyjąć spod restrykcji osoby bez obciążeń do 50. roku ...  Ten post jest à propos: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani ...".
  Odpowiedz
 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|DelfInn 7.12.2020, 21:08


  Ten post jest à propos: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani ...".


  dzieki.
  Odpowiedz
 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|Fredny 7.12.2020, 20:56
  „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
  Odpowiedz
 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|DelfInn 7.12.2020, 21:07
  Odpowiedz
 • Re: „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”|Annbis 7.12.2020, 23:33

  70% pacjentów z COVID zawsze nosiło maskę. Raport Amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom ujawnił czynniki związane z zachorowaniem. Dr Meehan twierdzi, że poza nieskutecznością, noszenie masek może w rzeczywistości zwiększać ryzyko przenoszenia chorób.

  I wszystko jasne. Wiemy, dlaczego nakazują nosić maski.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook