Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety

dodano: 20.11.2020, 22:31
akcje wątku: drzewko

Autor: Zawistowski

"Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)

Dziś okazuje się, że jest Polakiem.

Dla mnie news, jak każdy inny. Też jestem Polakiem i z własnego podwórka znam przynajmniej kilka podobnych wybryków. Bardziej martwi mnie to, że ten tytuł był chyba niedawno na głownej Frondy - "emigrant", no a jak emigrant i nóż, no to któż...?

Polak. Ale newsa o ugodzonym dziecku już nie widzę. Są inne - "Niemcy. Morderstwo na tle seksualnym i kanibalizm." "Niemiecki ksiądz skazany za pedofilię"... Można mieć tylko nadzieję, że w Niemczech itd nie ma takiej ichniej Frondy, gdzie każdy emoigrant z Polski, to albo nożownik, albo prostytutka.
https://polskiobserwator.de/aktualnosci/niemcy-nozownik-ktory-wczoraj-ciezko-ranil-11-letnie-dziecko-i-trzy-kobiety-to-polak/?fbclid=IwAR3qL3pSn4XBg3lUxbM8tigRCaJswhmZkefhKeqTJyhaDZswPszNN4w-0tw

• Re: Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety|Fredny 20.11.2020, 22:46
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety|Fredny 20.11.2020, 22:47
    Foto znane w sieci jako Polish drunk cyclist.
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety|Teofila (w podróży) 21.11.2020, 8:54
    A to przypadkiem nie polski ksiądz?...
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety|Pižgun 21.11.2020, 10:40

Ney.
    Dva koľory moji, dva koľory. Červone to ľubov, a čorne to žurba.
    Odpowiedz
  • Re: Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety|Zawistowski 21.11.2020, 10:56

"36-letni Polak miał zaatakować nożem swoją 38-letnią partnerkę oraz 11-letnie dziecko podczas kłótni rodzinnej. Dwie sąsiadki pary, 47-letnia i 72-letnia kobiety zostały ranione nożem, po tym jak chciały interweniować."
    Nie ksiądz - typowa budra rodzinna z niedostosowanym wyposażeniem.
    "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
    Odpowiedz
  • Re: Niemcy: emigrant ciężko ranił 11 letnie dziecko i 3 kobiety|Agnes32 21.11.2020, 14:18

"36-letni Polak miał zaatakować nożem swoją 38-letnią partnerkę oraz 11-letnie dziecko podczas kłótni rodzinnej. Dwie sąsiadki pary, 47-letnia i 72-letnia kobiety zostały ranione nożem, po tym jak chciały interweniować."
    Nie ksiądz - typowa budra rodzinna z niedostosowanym wyposażeniem.

A wątek założyła typowa frondowa maglara. Nic nowego.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook