Otwarte forum dyskusyjne Frondy

nie wiem, ale masz częstuj sie - po czym poznac zlodzieja?

dodano: 16.12.2020, 19:54
akcje wątku: drzewko

Autor: DelfInn

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_iruBvjRHCJeqc6prFr3g3SZLNsiAmYAu,w400.jpg

cóż, nie jest to takie straszne jak się wydaje. mimo wszystko trzeba być do tego ideologicznie przekonanym żeby to robić, nie chodzi o obrzydliwość zajęcia (bo w zasadzie nie jest zupełnie) tylko pochłania duże ilości czasu (no i trzeba włam na dobry śmietnik robić nocą).

i okazuje sie, ze tak, bo pomimo naszych akcji a biedronkowych hasiokach, po decyzji o karze na ponad 700 mln te zlodzieje zrobili co? zamkneli hasioki w barakach na klodke.

i tu jest odpowiedz na pytanie: po czym poznac zlodzieja.

jak ktos powie ze biedronka to jest prpoplski sklep, to mu wpierodle orzechem z dzierzawy ( z ktorej nikt nie przegania)

co za syf! shame on you jeronimo! robicie z tego imienia bajzel!

aha! i jeszcze jedno. 5 kas, jedna czynna. oto standard biedronki.

juz giniecie, barany :))))

• Re: nie wiem, ale masz częstuj sie - po czym poznac zlodzieja?|Adalbert1241 16.12.2020, 23:49
    Ale PanieDelfinie na wwszystkie drzewa w lesie.O so choci? Nie zazębiam.To nigdy nie był propolski sklep tylko takie aldi dla Polaków.
    Odpowiedz
  • Re: nie wiem, ale masz częstuj sie - po czym poznac zlodzieja?|DelfInn 17.12.2020, 8:07

Ale PanieDelfinie na wwszystkie drzewa w lesie.O so choci? Nie zazębiam.To nigdy nie był propolski sklep tylko takie aldi dla Polaków.

ach, duzo by gadac. pan nie z ulicy to nie wie...
    Odpowiedz
  • Re: nie wiem, ale masz częstuj sie - po czym poznac zlodzieja?|Altek 17.12.2020, 10:37
    Zaglądam czasem, bo ma pojemniki na zużyte baterie.
    Z kasami jest różnie, uruchomili teraz kilka stanowisk samoobsługowych kas.
    Człowiek jest istotą dramatyczną. J. Tischner
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook