Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy

dodano: 1.10.2019, 17:24
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

• Warszawski Sąd Rejonowy ocenił, że obywatel ma prawo do zadośćuczynienia od państwa za nie dość sprawne poprawianie czystości powietrza. W związku z pozwami aktora Jerzego Stuhra, dziennikarza Mariusza Szczygła i tłumacza Tomasza Sadlika sąd orzekł 35 tys. zadośćuczynień na cele charytatywne. 

• Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|tia 1.10.2019, 17:54
    Fakt, to jakiś absurd. Jak państwo ma działać, by usprawnić poprawność czystości powietrza, skoro sami obywatele nie chcą korzystać z masowych środków transportu, tylko wszędzie jeżdżą autami? Przecież PiS nie zabroni ludziom jechać do sklepu autem, który jest oddalony od mieszkania obywatela o 300 m. Niektórzy sędziowie w ogóle nie powinni orzekać, bo popadamy w absurdy i faktycznie można orzec, że to satyra jakaś w polskim wymiarze sprawiedliwości. Uważam, że Minister Sprawiedliwości powinien zając się tą sprawą, bo to dla mnie jest jakby wyłudzanie pieniędzy ze Skarbu Państwa.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Cyrenejczyk 1.10.2019, 18:07

Fakt, to jakiś absurd. Jak państwo ma działać, by usprawnić poprawność czystości powietrza, skoro sami obywatele nie chcą korzystać z masowych środków transportu, tylko wszędzie jeżdżą autami? Przecież PiS nie zabroni ludziom jechać do sklepu autem, który jest oddalony od mieszkania obywatela o 300 m. Niektórzy sędziowie w ogóle nie ...

teraz każdy, mieszkający nad Wisłą w dole jej biegu za stolicą ma prawo pozwać Warszawę za smród fekalii uniemożliwiający godne życie
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|tia 1.10.2019, 18:19

teraz każdy, mieszkający nad Wisłą w dole jej biegu za stolicą ma prawo pozwać Warszawę za smród fekalii uniemożliwiający godne życie

Dlatego tą sprawa powinien zająć się Minister Sprawiedliwości w ramach swoich kompetencji. P. Zbigniew Ziobro jest z wykształcenia prawnikiem, więc sam powinien czuć tę absurdalność. Jak z takimi sędziami można traktować poważnie wymiar sprawiedliwości? Dla mnie to jakieś przegięcie, ale są mądrzejsi ode mnie, którzy tej sprawie powinni się dobrze przyjrzeć.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|tia 1.10.2019, 18:24

Zaraz wszyscy będziemy pozywać Rzeczpospolitą, bo czujemy, że powietrze jest nieprzyjemne zanieczyszczone, ale sami nic nie robimy w tym względzie. Ciekawe jaki sędzia wydający wyrok ma samochód? Może diesel? Warto to sprawdzić.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Pryndz 1.10.2019, 18:42

Zaraz wszyscy będziemy pozywać Rzeczpospolitą, bo czujemy, że powietrze jest nieprzyjemne zanieczyszczone, ale sami nic nie robimy w tym względzie. Ciekawe jaki sędzia wydający wyrok ma samochód? Może diesel? Warto to sprawdzić.

90% Polaków ma autka i z nich korzysta. Często w pojedynkę. Dla mnie to ma jeden plus (w tym całym syfie, co produkują): w autobusach MPK nie ma takiego tłoku jak lata temu. Obecnie w rodzinie nie mamy autka i nie bolejemy z tego powodu.
    Nie do wiary, jaki świat jest duży i jak z tego nic nie wynika.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|tia 1.10.2019, 18:47

90% Polaków ma autka i z nich korzysta. Często w pojedynkę. Dla mnie to ma jeden plus (w tym całym syfie, co produkują): w autobusach MPK nie ma takiego tłoku jak lata temu. Obecnie w rodzinie nie mamy autka i nie bolejemy z tego powodu.

Ja bym tam chciał, aby rząd rozważył, aby wprowadzać prawo wspierające transport masowy i to tak, aby się ludziom mało opłacało wozić powietrze w swoich autach. Dużo osób, które miało okazję jechać z Wrocławia do Warszawy Pendolino powiedziało mi, że raczej do stolicy nie będą już jeździć autami, a szczególnie, że Warszawa jest zakorkowana.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Adalbert1241 1.10.2019, 18:16
    Nie ma jak w oparach absurdu.:))))
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Glaubis 1.10.2019, 19:01
    szymonie tez sie zawiodlem na sadzie rp
    zapomniany, zapomniany, zapomniany, na [ff]orumku przez nikogo już niechciany
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Polipid3 1.10.2019, 19:08
    Państwo powinno takiego sędziego pajaca uwolnić od pajacowania.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|tia 1.10.2019, 19:23

Państwo powinno takiego sędziego pajaca uwolnić od pajacowania.

Nawet nie ośmieliłbym się tego podważyć. Nawet zwykli ludzie czują absurdalność takiego orzeczenia.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Glaubis 1.10.2019, 19:25
    zapomniany, zapomniany, zapomniany, na [ff]orumku przez nikogo już niechciany
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Polipid3 1.10.2019, 20:48

wsadzic sedziego do berezy kartuskiej krzyczy polipid

https://static.polityka.pl/_resource/res/path/43/54/435413c9-60f5-458c-b63f-2ea4660d4707_f1400x900?a=.jpg

wystarczy zwolnić
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|Ano 1.10.2019, 21:10
    „Morda flika, wojsko w łazikach
    Polityka, klasa i klika
    Wiece w Rykach, partia, syndykat
    Dialektyka i w ogóle wszystko, co nam przeszkadza
    Spokojnie leżeć na słońcu trzymając ręce na piersiach panienek
    I patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym
    Natomiast niebo jest przy tym niebieskie”
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Nie wiedziałem, że w naszych sądach orzekają satyrycy|observer1920 2.10.2019, 7:22
    Nadzwyczajna kasta niereformowalna ...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook