Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie rozumiem tego zachowania.

dodano: 15.06.2021, 22:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

Zawsze uważałem że danie dowodu miłości możliwe jest tylko pomiędzy dwoma kochającymi się osobami. Dowód miłości cielesnej jest ważny ale nie jest najważniejszy. Nie rozumiem więc jak można traktować drugiego człowieka jak ''towarek'' albo ''laskę'' czyli jak mięso na targu ? Nienawidzę tego slangu ale chcę to tylko zacytować aby posłużyć się językiem osobników o których mi chodzi. Danie dowodu miłości fizycznej to ogromnie ważna decyzja która ma wartość przez całe życie. Lepiej z nikim tego nie robić niż dokonywać tego aktu z byle kim. Jak piękną rzeczą jest jedność dusz przez całe życie. 

• Re: Nie rozumiem tego zachowania. |Ola 15.06.2021, 22:36
    Dowód miłości? Bardzo świeckie powiedzenie i nie mające z Panem Bogiem nic wspólnego.
    Odpowiedz
  • Re: Nie rozumiem tego zachowania. |Bahram 15.06.2021, 22:51

Dowód miłości? Bardzo świeckie powiedzenie i nie mające z Panem Bogiem nic wspólnego.

Akt o który mi chodzi nie jest zły sam w sobie ale nie chodziło mi tu o kult Boga.
    Odpowiedz
  • Re: Nie rozumiem tego zachowania. |Semper Fidelis 15.06.2021, 23:08
    "Danie dowodu miłości fizycznej" - nie wstydź się, możesz napisać "seks". To nie jest grzech.

Seks dwojga (lub więcej) ludzi nie musi być (i bardzo często nie jest) z miłości. Jak mogłeś tak sądzić przez całe życie?

Zawsze wierny.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook