Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM.

dodano: 23.07.2017, 23:13
akcje wątku: drzewko

Autor: WojciechA

Gdbybm był zdracją, gnojem, folksdojczem, rusofilem lub gównem, to bym popierał.

• Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |Bozon Higgsa 23.07.2017, 23:28
    "Jestem Polakiem mam na to papier
    i cały system zachowań
    byłem miejscowy ale chwilowo
    bo urząd mnie stąd wymeldował
    mam to głęboko kłuje mnie w boku
    i drażni mnie otoczenie
    ludzie za oknem mogą mnie cmoknąć
    talerzyk leci na ziemię"
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |squn 23.07.2017, 23:30
    Uwaga na nisko przelatujące pistrole.
    ‘Cause I remember when we used to sit in the government yard in Trenchtown. Oba - obaserving the 'ypocrites as they would mingle with the good people we meet’
    Odpowiedz
  • Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |Piano 23.07.2017, 23:40
    Ale po co w ogóle się tłumaczyć ?

demokratycznie wybrany rząd realizuje obietnice wyborcze, kto rozumie zasady demokracji, ten NIE MA POWODU DO HISTERII...

Przyjdą wybory i rząd zostanie rozliczony

PEACE
    Odpowiedz
  • Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |ProjectPi v2 24.07.2017, 8:45
    Nie popierasz też rządzących, bo POLAK to nie pisda. Gdybyś był pisdą, to byś PiS popierał.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook