Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM.

dodano: 23.07.2017, 23:13
akcje wątku: drzewko

Autor: WojciechA

Gdbybm był zdracją, gnojem, folksdojczem, rusofilem lub gównem, to bym popierał.

• Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |Bozon Higgsa 23.07.2017, 23:28
    "Jestem Polakiem mam na to papier
    i cały system zachowań
    byłem miejscowy ale chwilowo
    bo urząd mnie stąd wymeldował
    mam to głęboko kłuje mnie w boku
    i drażni mnie otoczenie
    ludzie za oknem mogą mnie cmoknąć
    talerzyk leci na ziemię"
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |squn 23.07.2017, 23:30
    Uwaga na nisko przelatujące pistrole.
    ‘Cause I remember when we used to sit in the government yard in Trenchtown. Oba - obaserving the 'ypocrites as they would mingle with the good people we meet’
    Odpowiedz
  • Re: Nie popieram totalnej opozycji, bo jestem POLAKIEM. |Piano 23.07.2017, 23:40
    Ale po co w ogóle się tłumaczyć ?

demokratycznie wybrany rząd realizuje obietnice wyborcze, kto rozumie zasady demokracji, ten NIE MA POWODU DO HISTERII...

Przyjdą wybory i rząd zostanie rozliczony

PEACE
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook