Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Natomiast koncerty orkiestr i występy baletowe zamiast w przybytkach rozrywki urządzają w kościołach"

dodano: 20.04.2017, 20:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Bozon Higgsa

"Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]

W związku z przytoczonym a tytule wątku stwierdzeniu jednej z Forumowiczek przypomniał mi się pewien koncert.

Rok 2008, Bazylika Ojców Salezjanów pw. Najświętszego Serca Jezusowego, Warszawa.

Klaus Schulze i Lisa Gerrard - "Dziękuję bardzo":

1. Shoreless 2

2. Bazylika NSJ

3. Godspell

Utwory z wokalem Lisy zaczynają się od 30:39

Muzyka, jak to u Mistrza Klausa, jest trudna. A czy rozrywkowa? To trzeba ocenić samemu...

https://www.youtube.com/watch?v=jy5ih2qETTs

• Re: "Natomiast koncerty orkiestr i występy baletowe zamiast w przybytkach rozrywki urządzają w kościołach"|Ateistyczny lewak 21.04.2017, 1:48
    Oh, zamieniaja koscioly na biblioteki, restauracje, bary, browary...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: "Natomiast koncerty orkiestr i występy baletowe zamiast w przybytkach rozrywki urządzają w kościołach"|Polipid3 21.04.2017, 18:58
    Kto wywłaszcza Boga z Domu jego ... nie uniknie kary
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook