Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Nagłe ochłodzenie

dodano: 3.09.2019, 9:21
akcje wątku: drzewko

Autor: justa

Z temperatur powyżej 30 st. C, kalifornijskiego wręcz słonka nad Wisłą, wszystko wróciło do normy, czyli mamy obecnie jakieś 15 st i czuć już jesień i zimę w powietrzu. Nostalgia i smuteczek.

• Re: Nagłe ochłodzenie|Teofila (w podróży) 3.09.2019, 9:43
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Nagłe ochłodzenie|[Wstaw]less 3.09.2019, 11:48
    To prawda, wielka szkoda :(

Taka piękna pogoda na spacery po lesie była...
    It's the dark of night and I'm at the end of the line. Alone in my head and waiting for something divine. To answer me. Drowning to silence, the internal violence. I pray to make it through. The storm winds are growing as my dreams are blowing away. Just like you. https://www.youtube.com/watch?v=jHTJra7dhNQ
    Odpowiedz
  • Re: Nagłe ochłodzenie|Clean Panel 3.09.2019, 12:13
    Ach, ten dzień w kolorze śliwkowym
    ☮️
    Odpowiedz
  • Re: Nagłe ochłodzenie|itsak 3.09.2019, 13:30
    Nie ma się załamywać.
    Fakty są takie, że polska złota jesień też potrafi być bardzo ładna. Liście w kolorach żółtym i złotym, ciepła słoneczna pogoda - to coś, co również jest fajną perspektywą.

Niestety jesień i zima w naszych warunkach pogodowych, to nie zawsze coś fajnego i sympatycznego. To konieczność robienia zapasów na zimę, przygotowania samochodów itd.
    To również obowiązek wymiany opon na zimowe, bo zimy w PL potrafią być śnieżne. Proponuję jeszcze tutaj doczytać: http://redrider.pl/wybieramy-wlasciwe-opony/co-warto-wiedziec-na-temat-opon-zimowych/
    Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
    Odpowiedz
  • Re: Nagłe ochłodzenie|DarekMirror 3.09.2019, 13:50
    u mnie rano piździło ja w kieleckiem ... tylko 9 stopni
    TYLKO ZDROWE RYBY PŁYNĄ POD PRĄD !
    Odpowiedz
  • Re: Nagłe ochłodzenie|DarekMirror 3.09.2019, 13:53
    A jeszcze 28 sierpnia pluskałem się w falach Bałtyku na Helu ... woda miała 24 stopnie i czyściutka, przejrzysta ... aż mi się z tego miejsca nie chciało wyjeżdżać .. grochówka u Dolasa, desery lodowe w kafejkach, gofry bąbelkowe i wiele innych atrakcji
    TYLKO ZDROWE RYBY PŁYNĄ POD PRĄD !
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook