Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"

dodano: 20.10.2019, 8:45
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

PiS jak gdyby nic zaczyna ponowne niepodzielne rządy w Polsce. Znowu nie zrobi nic, aby zatrzymać mordowanie nienarodzonych dzieci w łonach ich matek. Polacy cieszą się z dotychczasowych "dobrodziejstw", które ta partia im wyrychtowała. Nie zdaje sobie sprawy poszczególny wyborca, który głosował na PiS, że jest ekskomunikowany, jeśli chodzi do kościoła i przystępuje do sakramentów świętych. Wszyscy- ci, co rządzą i ci, co ich wybierali są współwinni.

To samo dzieje się w każdym państwie Unii Europejskiej. Narody Europy składają ofiarę z nienarodzonych Szatanowi.

„Prawdziwi przedstawiciele państwowości prawa” w Europie nawet się nie rumienią, gdy rozgłaszają swój promieniujący ideał, a jednocześnie pozwalają rozszarpywać na strzępy tysiące dzieci - pisze austriacki biskup, Andreas Laun.

Jest to haniebne zakłamanie tak zwanych europejskich elit. Z jednej strony mówią wiele o praworządności i prawie jako podstawie funkcjonowania krajów europejskich, z drugiej pozwalają, by na kontynencie mordowano każdego roku setki tysięcy dzieci nienarodzonych.

Europa chlubi się swoją rzekomą praworządnością i prawem jako solidnym fundamentem państwowości. Na kraje, które patrzą na to inaczej, nakłada się nawet kary. Jednocześnie te tak praworządne europejskie „elity” nie robią nic, by ochronić nienarodzone dzieci. O przelewanej krwi dzieci nienarodzonych w ogóle się nie mówi.

„Nie robią tego nawet rzekomo chrześcijańscy politycy, zwłaszcza, że nie gani ich z tego powodu nawet Kościół. Mamy prawa, które z krwi dzieci uczyniły wodę lecznicą dla kobiet” - pisze biskup.

Nie ma żadnych złudzeń: legalność aborcji oznacza, że państw prawa w Europie nie ma. I tym właśnie problemem należy zająć się w pierwszej kolejności, a nie klimatem, podsumowuje bp Laun.

Źródło: Kath.net

https://www.pch24.pl/bp-andreas-laun--nad-europa-wschodzi-slonce-skapane-we-krwi-nienarodzonych,71545,i.html

Nie będzie błogosławieństwa Bożego dla Polski.

 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Annbis 20.10.2019, 9:03
  Z Objawienia Bożego wiemy, że następstwem grzechów są kary nałożone przez Boską świętość i sprawiedliwość. Muszą one być poniesione albo na tym świecie przez cierpienia, nędzę i utrapienia tego życia, a zwłaszcza przez śmierć, albo też w przyszłym życiu przez ogień i męki, czyli kary czyśćcowe.

  Kary nakładane są przez sprawiedliwy i miłosierny wyrok Boży dla oczyszczenia dusz, dla obrony świętości porządku moralnego i dla przywrócenia chwale Bożej pełnego jej blasku. Każdy bowiem grzech powoduje zakłócenie powszechnego porządku, który ustalił Bóg z niewypowiedzianą mądrością i nieskończoną miłością; przynosi też zniszczenie ogromnych dóbr tak samego grzesznika, jak społeczności ludzkiej.
  Powyższe słowa stanowią cytat z jednego z papieży. I to wcale nie papieża sprzed wielu wieków ani nawet nie z któregoś z ostatnich wielkich papieży Piusów. To cytat z Konstytucji Apostolskiej Indulgentiarum doctrina autorstwa Pawła VI – jednego z głównych orędowników radykalnych zmian w Kościele. Nawet jednak ów papież, dokonujący rewolucji w Chrystusowej owczarni, nie zdecydował się na próbę zmiany odwiecznej prawdy, według której groźba kary Bożej (również tej doczesnej) po prostu… istnieje i jest realnym, wielokrotnie stosowanym przez Boga narzędziem.

  Wielu spośród katolików przestało wierzyć w możliwość karnej Bożej interwencji!
  W ich oczach Bóg jest wyłącznie miłosierny (w dodatku bezwarunkowo), a o Bożej sprawiedliwości wydają się zupełnie nie pamiętać.
  Prawda o Bożych karach znana była autorom Pisma Świętego, ojcom i doktorom Kościoła, wielkim świętym i papieżom.
  Dziś natomiast mało kto bierze groźbę kary na poważnie – i to zarówno kary piekielnej, czyśćcowej czy też tej wymierzonej jeszcze na ziemi. A przecież takie kary istnieją – o ile bowiem ludzie mogą być ukarani za indywidualne grzechy już w życiu pozagrobowym, o tyle całe narody (czy jak w Starym Testamencie – miasta) nie mają wspólnej duszy, więc jest możliwe, że doświadczą kary doczesnej. Co więcej, o karze Bożej grożącej nam wszystkim mówiła przecież Matka Boża w Paryżu, w La Salette, w Fatimie i w Akicie!

  Bóg jest nie tylko Panem Niebios, ale i ziemi, Panem tak historii, jak i Panem przyrody.
  Pan Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe karze. Prawda ta jest dziś podważana.
  Czuwajmy, bo nie wiemy, kiedy Pan nasz przyjdzie! I powtarzajmy sobie i naszym bliskim słowa świętego Augustyna: Jeżeli cieszysz się z miłosierdzia Pana, niechaj tej radości równa się lęk przed Bożą sprawiedliwością!
  https://www.pch24.pl/czy-czeka-nas-kara-boza--pobierz-wyjatkowy-e-book,71537,i.html
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Agnes32 20.10.2019, 9:09
  Masz rację. Polskę już spotkała kara. Mamy Korwina w sejmie.
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Annbis 20.10.2019, 9:32
  Pojedynczy duszpasterze zaczynają nieśmiało podnosić temat, ale to posoborowy Kościół właśnie zaczął "dostosowywać się do świata", zamiast ciągle świat zmieniać i nawracać do Boga.
  – Żyjemy w świecie, w którym polityczna poprawność nie pozwala nazywać zła po imieniu. Nie wolno nazywać łamania Bożych Przykazań grzechem, z obawy, że zostaniemy oskarżeni, iż ktoś poczuł się dotknięty. Zdarzają się także przypadki cynizmu i pogardy wobec ludzi ze względu na ich przekonania religijne oraz profanacji tego, co dla ludzi wierzących jest święte – powiedział bp polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek, w homilii podczas Mszy Świętej w 35. rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszki.
  W sytuacji zaostrzonej konfrontacji dobra ze złem, prawdy z kłamstwem, wiary z niewiarą, niezwykle pożyteczne jest spotkanie z błogosławionym księdzem Jerzym, który nauczał, że złu nie można ulegać i na zło nie wolno wyrażać zgody.
  A my znamy jedynie jakie przesłanie? -"Zło dobrem zwyciężaj". Zrobili z ks, Jerzego pacyfistę, "uosobienie miłości łagodności i cierpliwości".  Źródło: niezależna.pl
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Agnes32 20.10.2019, 9:36

  Pojedynczy duszpasterze zaczynają nieśmiało podnosić temat, ale to posoborowy Kościół właśnie zaczął "dostosowywać się do świata", zamiast ciągle świat zmieniać i nawracać do Boga.
  – Żyjemy w świecie, w którym polityczna poprawność nie pozwala nazywać zła po imieniu. Nie wolno nazywać łamania Bożych Przykazań grzechem, z obawy, że zostaniemy oskarżeni, iż ...


  Niestety, nie da się zmieniać świata. Można zmieniać tylko samego siebie. Czego życzę ci z całego serca, bo jeśli nadal będziesz żyć w takim stresie, bo coś ci nie pasuje, ani się obejrzysz, kiedy staniesz się uciążliwa już nie tylko dla innych, ale i dla samej siebie. O ile już nie masz tego problemu, sądząc po twoich wzmożeniach.
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Annbis 20.10.2019, 13:22

  Niestety, nie da się zmieniać świata. Można zmieniać tylko samego siebie. Czego życzę ci z całego serca, bo jeśli nadal będziesz żyć w takim stresie, bo coś ci nie pasuje, ani się obejrzysz, kiedy staniesz się uciążliwa już nie tylko dla innych, ale i dla samej siebie. O ile już ...


  Spadaj.
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Agnes32 20.10.2019, 15:21

  Spadaj.


  Wysil się trochę na oryginalność, bo nudą znów powiało.
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Miecz Damoklesa 20.10.2019, 10:29
  https://www.youtube.com/watch?v=SCrR7od_fck
  "W pierwszym gniewie sprzątniemy zapewne część naszych wrogów, drugie tyle wysiedlimy. (...) Wszystkich nie wymordujemy i nie przepędzimy, wszystkim też nie możemy dać pod żadnym pozorem praw obywatelskich. Co więc pozostaje? (...) Musimy odrzucić bezwzględnie niedorzeczną równość obywatelską". "Szaniec", pismo polskich nazistów, numer z 29 stycznia 1943 roku
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Annbis 20.10.2019, 13:16

  https://www.youtube.com/watch?v=SCrR7od_fck


  Trollujesz?
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Piech 20.10.2019, 10:57
  "To samo dzieje się w każdym państwie Unii Europejskiej. Narody Europy składają ofiarę z nienarodzonych Szatanowi."

  Czyżby tylko? https://www.pch24.pl/dramatyczne-informacje-o-skali-aborcji-w-rosji--kazdego-roku-zabijanych-jest-750-tys--dzieci,67335,i.html Wiem, nie pasuje do mozaiki :)
  Odpowiedz
 • Re: "Nad Europą wschodzi słońce skąpane we krwi nienarodzonych"|Annbis 20.10.2019, 13:14

  "To samo dzieje się w każdym państwie Unii Europejskiej. Narody Europy składają ofiarę z nienarodzonych Szatanowi."

  Czyżby tylko? https://www.pch24.pl/dramatyczne-informacje-o-skali-aborcji-w-rosji--kazdego-roku-zabijanych-jest-750-tys--dzieci,67335,i.html Wiem, nie pasuje do mozaiki :)


  Oczywiście, że nie tylko w Polsce i każdym państwie Unii Europejskiej. Ale i w Rosji, i w Chinach oraz w każdym innym zakątku świata. Ja rozważam, co mi bliskie i w czym funkcjonuję.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook