Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.

dodano: 2.10.2018, 18:01
akcje wątku: drzewko

Autor: Niechodliwy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23994516,morawiecki-na-tasmie-ludziom-sie-wydawalo-ze-sluzba-zdrowia.html#s=BoxOpMT

Jedyne co robi polityk publicznie, to kłamie, albo opowiada kompletne bzdury, ale zabierz mu doradców, specjalistów od PR-u i ludzi którzy piszą mu przemówienia i każ mu mówić co myśli, a facet nagle odzyskuje rozum i nawet gada z sensem (nawet jeżeli przy tym klnie jak szewc; wolę to niż ten ściek intelektualny serwowany od specjalistów od marketingu politycznego).

Z Sikorskim było to samo, na codzień miałki, słaby, niezbyt lotny. Jak go podsłuchali w "Sowie" to się okazało, że facet inteligentny, rozsądnie gada i dostrzega wiele niepokojących zjawisk wokół siebie, a co najważniejsze, mówi prawdę (nawet jeżeli jest to trudna do przełknięcia prawda).

Wniosek? Politycy nie są idiotami, tylko z nas próbują robić idiotów, bo wiedzą, że prawda jest nie do zaakceptowania i o pewnych rzeczach lepiej nie mówić. Szkoda, bo na takiego Morawieckiego nawet bym zagłosował.

• Re: Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.|Fredny 2.10.2018, 18:45

„Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.|Niechodliwy 2.10.2018, 21:25

Przeczytałem sobie fragmenty #taśmyMorawieckiego , bez ekscytacji. Nie oburza mnie co aktualny premier wtedy mówił, oburza mnie jak łatwo i tanio sprzedał się tym, którzy mu zaproponowali więcej. Nie rozumiem i nie szanuję koniunkturalistów.— Tadeusz (@t_peplowski) 2 października 2018

Dlatego też tamten Morawiecki już nie wróci.
    Odpowiedz
  • Re: Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.|megimegi 2.10.2018, 19:08
    Gratuluję łatwowierności :(
    Odpowiedz
  • Re: Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.|Adrian 2.10.2018, 19:39
    ciekawe w takim razie kto je zlecił

Któż jak nie Putin, studencie Szymon?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz
  • Re: Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.|Norton Commander 2.10.2018, 21:11

ciekawe w takim razie kto je zlecił

Któż jak nie Putin, studencie Szymon?

a propos, jak tam na studjach? zapisali na załoczne?
    Czymom kciuki żebyś se dał rade.
    Odpowiedz
  • Re: Mówiąc szczerze, bardziej podoba mi się Morawiecki w "Sowie i Przyjaciołach" niż ten w telewizji.|Adrian 2.10.2018, 21:26

a propos, jak tam na studjach? zapisali na załoczne?
    Czymom kciuki żebyś se dał rade.

J…m studia i jestem na policealnym studium zawodowym na kierunku hotelarstwo i turystyka. Widzę swą przyszłość w hotelarstwie na Zachodzie albo w Izraelu, a mam dobrze opanowane cztery języki obce.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook