Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Mój komentarz

dodano: 26.05.2019, 22:55
akcje wątku: drzewko

Autor: Wojo

Szanowni Państwo,

wyniki z grubsza są takie jak przewidywały sondaże, podobno te wybory łatwiej dokładnie badać przy urnach, wię chyba niewiele się ostatecznie zmieni.

Co dla mnie z tych wyników widać ?

Przede wszystkim to, że gdyby były to wybory do Sejmu, to mielibyśmy ogromny problem ze sformowaniem stabilnego rządu, bo jaki, możliwy układ(koalicja) mógłby mieć większość sejmową ?

Jeśli sponsorzy PiS nie wytrzymają bez "numerów" do października, to wzrośnie siła Konfederacji kosztem PiS, ale raczej nie zmieni się poparcie koalicji folksdojczów, a zdezorientowana, apolityczna młodzież może podnieść wynik Wiosny.

Generalnie, wyniki są dla mnie dowodem na, delikatnie pisząc, dezorientację i/lub zepsucie społeczeństwa. Społeczeństwo "prosi się" o wydarzenia przywracające mu kontakt z rzeczywistością.

A nawiązując do wątku "Zauważyliście?", to cieszy mnie bardzo ciepły stosunek portalu PCH24 do Konfederacji - oby go nie utraciła, a wtedy będzie dobrze.

• Re: Mój komentarz|PiSowczyk 26.05.2019, 22:57
    Generalnie to się cieszę, że ruskie onuce płaczą.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Wojo 26.05.2019, 23:03

Oj PePe, kiedy ty dorośniesz i rozstaniesz się z psychiką kibica?
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|PiSowczyk 26.05.2019, 23:50

Oj PePe, kiedy ty dorośniesz i rozstaniesz się z psychiką kibica?

Ty chyba nigdy nie dorośniesz. Byłeś gamoniem kilka lat temu, kiedy popierałeś Korwina i nadal jesteś gamoniem, bo nadal popierasz Korwina :D
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|mosiu 26.05.2019, 23:03

Będę z przyjemnością patrzył jak przystawka zjada danie główne. Wszystko jedno czy Biedroń wyrucha PO, czy Korwin usmaży Prezesa.
    To die or win.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|mosiu 26.05.2019, 23:04

Będę z przyjemnością patrzył jak przystawka zjada danie główne. Wszystko jedno czy Biedroń wyrucha PO, czy Korwin usmaży Prezesa.

To znaczy jeszcze może Tusk postawić na kanibalizm.
    To die or win.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Wojo 26.05.2019, 23:07

A czy Korwin-człowiek startował w tych wyborach, czy ma pan na myśli partię?
    Pański scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|mosiu 26.05.2019, 23:10

Mówię o wyborach jesiennych.
    To die or win.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Wojo 26.05.2019, 23:19

Mówię o wyborach jesiennych.

Aha, czyli ma Pan na myśli partię.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|mosiu 26.05.2019, 23:39

Aha, czyli ma Pan na myśli partię.

Jeszcze pytanie, czy się z dziesiątki dostał. Może szykuje się na ministra ...
    To die or win.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Miecz Damoklesa 26.05.2019, 23:20

Startował. Był dziesiątką na Dolnym Śląsku.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Wojo 26.05.2019, 23:24

Startował. Był dziesiątką na Dolnym Śląsku.

Dużo rozsądniejsza byłaby w jego przypadku rezygnacja ze startu, ale co zrobić z tak rozdętym ego?
    Wielu ludziom Konfederacja źle się kojarzy właśnie ze względu na niego.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Agnes32 26.05.2019, 23:29

Dużo rozsądniejsza byłaby w jego przypadku rezygnacja ze startu, ale co zrobić z tak rozdętym ego?
    Wielu ludziom Konfederacja źle się kojarzy właśnie ze względu na niego.

I właśnie dlatego prawdopodobnie dostanie mandat. Ludzie chcą się go pozbyć z Polski. Sama zagłosowałam na takiego, którego nie mam ochoty oglądać, ale obawiam się, że jednak mu głosów nie wystarczy i nadal będzie psuł nam powietrze.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Wojo 26.05.2019, 23:34

I właśnie dlatego prawdopodobnie dostanie mandat. Ludzie chcą się go pozbyć z Polski. Sama zagłosowałam na takiego, którego nie mam ochoty oglądać, ale obawiam się, że jednak mu głosów nie wystarczy i nadal będzie psuł nam powietrze.

Ciekawe, jakie będzie miała "branie" w jesiennych wyborach nowa drużyna PiS, skoro tyle znanych twarzy pojedzie do Brukseli? Czyżby syndrom słynnej krótkiej ławki w PiS się skończył?
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Agnes32 26.05.2019, 23:36

Ciekawe, jakie będzie miała "branie" w jesiennych wyborach nowa drużyna PiS, skoro tyle znanych twarzy pojedzie do Brukseli? Czyżby syndrom słynnej krótkiej ławki w PiS się skończył?

Ja tam sobie tym głowy nie zaprzątam. Już oni sobie poradzą. Tak samo, jak każda inna partia.
    Odpowiedz
  • Re: Mój komentarz|Adalbert1241 26.05.2019, 23:59

A jak Pan mysli , dlaczego jedzie akurat taka druzyna? :)))
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook