Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...

dodano: 6.06.2021, 21:15
akcje wątku: drzewko

Po raz kolejny obce korporacje działające nad Wisłą postępują niezgodnie z polskim prawem.

I po raz kolejny widać jak na dłoni czym kończy się monopol wiadomego lobby ...

• Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Pan PiSowczyk 6.06.2021, 21:22
    Rumble jest dobrą, wolnościową alternatywą dla YT.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 6.06.2021, 21:31

Rumble jest dobrą, wolnościową alternatywą dla YT.

Mam nadzieję, że projekt "polskiego youtuba" Roli zostanie zrealizowany.
    Ale zapewne korporacje zrobią wszystko żeby nie dopuścić do realnej konkurencji ...
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Pan PiSowczyk 6.06.2021, 21:37

Mam nadzieję, że projekt "polskiego youtuba" Roli zostanie zrealizowany.
    Ale zapewne korporacje zrobią wszystko żeby nie dopuścić do realnej konkurencji ...

Życzę mu powodzenia, mimo że zablokował mnie na Twitterze.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 6.06.2021, 21:59

Życzę mu powodzenia, mimo że zablokował mnie na Twitterze.

Ja też mu dobrze życzę. Rola prowadząc tv "WRealu" udowodnił, że jest rzetelnym dziennikarzem i odważnym Polakiem nie bojącym się bronić polskiego interesu narodowego i nie przejmującym się hejtem lewackim także sądzę, że podobnie byłoby na platformie "polskiego youtuba" dlatego pomimo tego, że obawiam się iż projekt zostanie storpedowany to wesprę choć stałym przelewem wspieram Media Narodowe- życzliwą "konkurencję" ...
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Miecz Damoklesa 7.06.2021, 13:49

Ja też mu dobrze życzę. Rola prowadząc tv "WRealu" udowodnił, że jest rzetelnym dziennikarzem i odważnym Polakiem nie bojącym się bronić polskiego interesu narodowego i nie przejmującym się hejtem lewackim także sądzę, że podobnie byłoby na platformie "polskiego youtuba" dlatego pomimo tego, że obawiam się iż projekt zostanie storpedowany to ...

Rola jest kretynem, pewnie dlatego zdobył uznanie twoje i Pawełczyka.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 7.06.2021, 15:54

Rola jest kretynem, pewnie dlatego zdobył uznanie twoje i Pawełczyka.

I kto to pisze:):)
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Miecz Damoklesa 8.06.2021, 0:46

I kto to pisze:):)

Świat ma cie w dupie i ma z ciebie bekę. A ty zgrywasz naukowca poznając metody trolli i zakładasz głupawe wątki, w których "merytorycznie" naciskasz ctrl+c, ctrl+v

Znajdź sobie dziewczynę, albo chociaż dziurę w płocie :D
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 8.06.2021, 7:04

Świat ma cie w dupie i ma z ciebie bekę. A ty zgrywasz naukowca poznając metody trolli i zakładasz głupawe wątki, w których "merytorycznie" naciskasz ctrl+c, ctrl+v

Znajdź sobie dziewczynę, albo chociaż dziurę w płocie :D

Beka z trolla:
    "...Świat ma (,,,) dziurę w płocie :D

(poprzednio źle się wkleiło)..."

A to najlepsze:

"...Znajdź sobie dziewczynę, albo chociaż dziurę w płocie..."
    (poprzednio źle się wkleiło)

Może raczej ty gimbusie zamiast rozwlekać na forum swe zboczone fascynacje spróbuj chociaż się leczyć:)
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Sebinus 6.06.2021, 21:55
    ojej jak mi nie jest przykro
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 6.06.2021, 22:09

ojej jak mi nie jest przykro

Ale może pocieszy to, że kwota wpłat wzrosła i MN polecane są nawet przez tych co mają inne poglądy
    ale cenią sobie wolność słowa:)
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Zawistowski 6.06.2021, 22:34
    Nie żadne korporacje :)
    Zobacz ile taka Annbis - przeciwniczka papieża, płodzi codziennie watków i spędza czasu przed kompem. Takie "Anny" są i na YT i na fb i mają różne zafiksowania. Jeśli np. zbanowany adorację on-line z Niepokalanowa a nie zbanowano 1000 innych adoracji ze świata ibero, tzn, że nie system winien a aktywność kontestacji.

Ja na YT nie mogłem wrzucić filmiku, jak chłopcy tańczą pogo (agresja). Na fb firma dostała bana za kalendarz z aktami a mnie np. usunięto komentarz, jak pod prześmiewczą focią hiszpańskojęzyczną faceta z pokazów mody, napisałem "szaleni Gringos"
    "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 7.06.2021, 8:04

Nie żadne korporacje :)
    Zobacz ile taka Annbis - przeciwniczka papieża, płodzi codziennie watków i spędza czasu przed kompem. Takie "Anny" są i na YT i na fb i mają różne zafiksowania. Jeśli np. zbanowany adorację on-line z Niepokalanowa a nie zbanowano 1000 innych adoracji ze świata ibero, tzn, że nie system ...

Czy uważasz, że to przypadek iż banowani są niepoprawni politycznie a lewacy nawołujący do siłowej rozprawy z przeciwnikami działają swobodnie?
    To może przypadkiem jest również to, że lewacy kradną budynki wielomilionowej wartości i mało że są bezkarni to jeszcze doceniani dotacjami (miliony od Trzaskowskiego to tylko czubek góry lodowej) a Media Narodowe chcą usunąć z lokalu pomimo tego że regularni i terminowo płacą czynsz?
    A może przypadkiem jest to, ze dziewczyna z Hajnówki która podobno zadrapała policjanta (choć na filmach nakręconych po zdarzeniu nie ma śladu zadrapania) spędziła miesiące w areszcie (a tego typu represji jest mnóstwo) a ponad 150 ataków na kościoły i obrońców (w tym także porżnięcie nożami czy rozwalanie głowy metalową pałką) pozostaje bezkarne?
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Zawistowski 7.06.2021, 12:58

Czy uważasz, że to przypadek iż banowani są niepoprawni politycznie a lewacy nawołujący do siłowej rozprawy z przeciwnikami działają swobodnie?
    To może przypadkiem jest również to, że lewacy kradną budynki wielomilionowej wartości i mało że są bezkarni to jeszcze doceniani dotacjami (miliony od Trzaskowskiego to tylko czubek góry lodowej) a ...

A Ty uważasz za wszystkim stoi jeden człowiek, głaszczący kotka w skórzanych rękawiczkach i rozdający polecenia....?

Nie żaden przepadek - pod wypowiedzią, odpowiedaj prosze na to, co piszę a nie na to co Cię niepokoi. Dlaczego Twoim lewackim korporacjom przeszkadzał też mój wpis "szaleni Gringos" oraz kalendarz z bardzo estetycznymi aktami?
    Jeśli 10 Annbis poskarży się na zdjęcie pani bez stanika, to dostane bana i jeśli 150 Kowalskich zgłosi, że im adoracja z Niepokalanowa zatruwa życie, to zablokują tę adorację a już tej znacznie powszechniejszej - z Guadelupe, nie zablokują, bo Kowalscy jej nie znają a Gonzalesom ona nie przeszkadza.
    Natomiast jeśli jakiś JEDEN Obrońca Jedynej Prawdy napisz i uargumentuje na 3 strony, jakie treści winny być z serwisu usunięte, to nikt się tym nie przejmie.

I jeszcze jedno - lewactwo, z definicji, to biedota, związki zawodowe, krytycy głowy kościoła, zwolennicy redystrybucji, granic, zasiłków i nacjonalizacji; a nie "ci, co to ich nie lubię, bo ja czuje się prawicowcem".
    "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|observer1920 7.06.2021, 15:42

A Ty uważasz za wszystkim stoi jeden człowiek, głaszczący kotka w skórzanych rękawiczkach i rozdający polecenia....?

Nie żaden przepadek - pod wypowiedzią, odpowiedaj prosze na to, co piszę a nie na to co Cię niepokoi. Dlaczego Twoim lewackim korporacjom przeszkadzał też mój wpis "szaleni Gringos" oraz kalendarz z bardzo estetycznymi aktami ...

Nie jest to jeden człowiek tylko grupy interesów.
    Twoje sprawy znam tylko z Twojej bardzo skrótowej opowieści więc się nie wypowiadam tak jak nt spraw, które znam z wnikliwych observacji i nie tylko.
    Nt lewactwa masz dane baardzo nieaktualne.
    Nt tego czym dziś stało się lewactwo założyłem już kilka wątków i nie wyczerpałem tematu ...
    Odpowiedz
  • Re: Media Narodowe zbanowane na tubie. Media Narodowe Extra nadają ...|Zawistowski 7.06.2021, 20:14

Nie jest to jeden człowiek tylko grupy interesów.
    Twoje sprawy znam tylko z Twojej bardzo skrótowej opowieści więc się nie wypowiadam tak jak nt spraw, które znam z wnikliwych observacji i nie tylko.
    Nt lewactwa masz dane baardzo nieaktualne.
    Nt tego czym dziś stało się lewactwo założyłem już kilka wątków ...

żyjesz we własnym świecie, koleś. Nie pisze o swoich sprawach a odpowiedziałem merytorycznie na Twój post. Niestety Świat z Tobą nie walczy, świat ma Cię dupie a Ty tworzysz sobie własne definicje, własnych wrogów i własne metody "walki" - głupawe wątki na forum
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook