Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Masoneria kontroluje szkoły we Francji

dodano: 10.06.2019, 20:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Republikańska szkoła we Francji od lat ulega wpływom masonerii. Niemal każdy minister resortu edukacji jest powiązany z wolnomularstwem.

https://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/68862.jpg

Wielki Wschód Francji ogłaszał bez ogródek: L'école est à nous! („Szkoła jest dla nas!”). We Francji wyrugowano ze szkół wszelką religię. Masoni twierdzą, że sama szkoła republikańska to „nowy kościół, z nowym duchowieństwem, nową liturgią i nowymi tablicami dekalogu”.

Krajowa Szkoła Administracji, jako kuźni kadr przywódców narodu jest pomysłem masonów.

Masoni zbierają się w słynnej siedzibie loży Grand Orient w Paryżu na rue Cadet. Nieustannie kształcą się. Organizują wykłady, kolokwia i inne.

https://www.pch24.pl/masoneria-kontroluje-szkoly-i-jest-we-francji-kuratorium-oswiaty,68862,i.html

I co? Masoneria to bajka?

• Re: Masoneria kontroluje szkoły we Francji|Ateistyczny lewak 10.06.2019, 21:36
    Przydaliby sie w Polsce.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Masoneria kontroluje szkoły we Francji|Polipid3 10.06.2019, 22:40
    tak jak i w Polsce
    Odpowiedz
  • Re: Masoneria kontroluje szkoły we Francji|Annbis 10.06.2019, 23:25

tak jak i w Polsce

Tak. Masz rację. Tylko, że w Polsce robią to jeszcze dosyć skrycie. Naród nie do końca ma tak wyprane mózgi, jak Francuzi, z którymi rząd (czytaj: masoneria) już w ogóle się nie liczy.
    Odpowiedz
  • Re: Masoneria kontroluje szkoły we Francji|Miecz Damoklesa 10.06.2019, 23:14
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook