Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji

dodano: 28.05.2019, 19:07
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Marsz w Gdańsku stał się symbolem braku szacunku i tolerancji wobec osób o innych poglądach – napisał w komunikacie rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. dr Paweł Rytel-Andrianik. Duchowny odnosi się do wydarzeń z 25 maja, kiedy ulicami Gdańska przeszedł Trójmiejski Marsz Równości.

https://ekai.pl/marsz-rownosci-w-gdansku-symbolem-braku-szacunku-i-tolerancji/

• Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Annbis 28.05.2019, 19:11
    Będzie miał Andrianik pod dostatkiem takich "symboli".
    Rządząca PiS dopilnowała, aby Konfederacja była omijana niemal przez wszystkie media, ewentualnie ostro w nich atakowana. Co innego tęczowa Wiosna i jej lider pederasta Robert Biedroń. Nietrudno było bowiem wyczuć, że promowanie Biedronia trwa w najlepsze za aprobatą PiS-u.
    Dzięki przekroczeniu progu wyborczego partia sodomitów na poważnie zaistniała w polskiej polityce.
    Tylko czekać, jak z kościołów zrobią tęczowe burdele.
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 19:23

Rządząca PiS dopilnowała, aby Konfederacja była omijana niemal przez wszystkie media, ewentualnie ostro w nich atakowana. Co innego tęczowa Wiosna i jej lider pederasta Robert Biedroń. Nietrudno było bowiem wyczuć, że promowanie Biedronia trwa w najlepsze za aprobatą PiS-u.
    Dzięki przekroczeniu progu wyborczego ...

Nie wiem jak z kosciolami ale plebanie juz sa.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Teofila (w podróży) 28.05.2019, 21:21

Dzięki przekroczeniu progu wyborczego ...

http://www.fronda.pl/forum/ja-jednak-sadze-ze-tut-lefebrysci-to-musza-byc-platne-ateotrolle-prowokatorzy,92355.html
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Annbis 28.05.2019, 21:54

http://www.fronda.pl/forum/ja-jednak-sadze-ze-tut-lefebrysci-to-musza-byc-platne-ateotrolle-prowokatorzy,92355.html

- Jeszcze zobaczymy, jak będziesz się wymądrzała, gdy tęczowi zboczeńcy, sodomici, którym PiS świadomie, cynicznie, bez moralnych skrupułów pozwolił zaistnieć na stałe w polskiej polityce zrobią z kościołów tęczowe burdele.
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Adalbert1241 29.05.2019, 1:20
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 19:14
    @Teofila - mozesz mi podac symbole szacunku I tolerancji KEP dla ateistow, niewierzacych, innowiercow, zwolennikow in vitro, zwolennikow aborcji, homoseksualistow itp???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Bᴀɴɪ ᴅᴇ Sᴏᴛʜò 28.05.2019, 19:20
    K/ᴇ/ᴇ/ᴘ/ ᴄ/ᴀ/ʟ/ᴍ/ ᴀ/ɴ/ᴅ ʜ/ᴜ/ɢ ᴛ/ɪ/ɢ/ᴇʀ/s
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 19:22
    @Teofilia - o widzisz jak pelana szacunku I tolerancji jest @Annbis...
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Annbis 28.05.2019, 19:22
    Przeszkadzały PiS-iorom hasła: BÓG HONOR OJCZYZNA, to będziemy mieli cipki na patykach w marszach co niedzielę.
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 19:26

Przeszkadzały PiS-iorom hasła: BÓG HONOR OJCZYZNA, to będziemy mieli cipki na patykach w marszach co niedzielę.

Kwestia gustu… jeden lubi ogorki, drugi ogrodnika corki…
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Adalbert1241 29.05.2019, 1:21

Kwestia gustu… jeden lubi ogorki, drugi ogrodnika corki…

Ciekawa filozofia.Gdzie tak uczą? Na WUMLu?
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Teofila (w podróży) 28.05.2019, 21:21

Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Annbis 28.05.2019, 21:55

- Jeszcze zobaczymy, jak będziesz się wymądrzała, gdy tęczowi zboczeńcy, sodomici, którym PiS świadomie, cynicznie, bez moralnych skrupułów pozwolił zaistnieć na stałe w polskiej polityce zrobią z kościołów tęczowe burdele.
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Miecz Damoklesa 28.05.2019, 19:25
    Katolicy jak zwykle przewrażliwieni. Pierdnąć się nie da, żeby czyichś uczuć religijnych nie urazić.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz
  • Re: Marsz Równości w Gdańsku symbolem braku szacunku i tolerancji|Adalbert1241 29.05.2019, 1:16

Katolicy jak zwykle przewrażliwieni. Pierdnąć się nie da, żeby czyichś uczuć religijnych nie urazić.

Jak się nie podoba to mozna przeca wyjechac i Ramadan świętować.W Londynie na ten przykład.:)))))))))))))))
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook