Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris

dodano: 8.06.2019, 14:05
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Genetyczny patriota i stabilny geniusz

Od dłuższego czasu mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności tej organizacji, bo choć ich cele wydają się być słuszne, to ich "modus operandi" jest bardzo podejrzany. Oni lubią podgrzewać polityczne emocje, przynajmniej jako szeregowi współuczestnicy politycznych bijatyk, co skłania mnie ku myśleniu, że polityczna działalność tej organizacji może być inspirowana przez Kreml. Na co dzień współpracuję z ludźmi związanymi z amerykańskimi służbami specjalnymi, mam też pewien ogląd jak funkcjonuje rosyjska propaganda i dezinformacja w internecie. Znam również schematy działania organizacji, które tylko podają się za prawicowe - jest to na ogół tzw. skrajna prawica, która często okazuje się być wspierana przez Kreml

Był nawet taki przypadek w Mołdawii, gdzie rosyjskie służby specjalnie stworzyły organizację... LGBT i organizację prawosławnych fundamentalistów, która miała zwalczać LGBT. Dla Rosji kluczowe jest nie tyle to, która strona ma rację, ile konflikt destabilizujący scenę polityczną, odpychając ją od Zachodu.

No i stosując analogię do przypadku mołdawskiego, mamy tutaj tzw. radykalnych obrońców życia i ich przeciwników, a całość to może być tylko "teatr konfliktu" zorganizowany przez Łubiankę.

• Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|Miecz Damoklesa 8.06.2019, 15:42
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
    Odpowiedz
  • Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|twardek 8.06.2019, 18:29
    Chyba nie pomaga Pan PiSowi
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|PiSowczyk 8.06.2019, 18:45

Chyba nie pomaga Pan PiSowi

Ordo Iuris związana jest ze skrajną prawicą, czyli m.in. z "ruchaczami", a nie z PiSem.
    Odpowiedz
  • Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|Ano 8.06.2019, 19:03

Ordo Iuris związana jest ze skrajną prawicą, czyli m.in. z "ruchaczami", a nie z PiSem.

Zdaje się, że wpierają Kaję Godek. Pewnie jej zaproponują niezła posadkę we władzach stowarzyszenia (czy czym tam oni są w świetle prawa).
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|PiSowczyk 8.06.2019, 19:04

Zdaje się, że wpierają Kaję Godek. Pewnie jej zaproponują niezła posadkę we władzach stowarzyszenia (czy czym tam oni są w świetle prawa).

Godek to Konfederacja i tyle w temacie.
    Odpowiedz
  • Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|Ano 8.06.2019, 19:07

Godek to Konfederacja i tyle w temacie.

To była Konfederacja. Teraz będzie Dezintegracja.
    Selma, Selma, zdravo, Selma. Putuj, Selma. I molim te ne naginji se kroz prozor.
    Odpowiedz
  • Re: Mam poważne zastrzeżenia co do politycznej działalności organizacji Ordo Iuris|Ano 8.06.2019, 19:04
    * wspierają
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook