Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet

dodano: 15.06.2021, 16:50
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

"Byłam w burdelu tylko tę jedną noc, ale przez ten czas dowiedziałam się o seksie tysiąc razy więcej niż w całym dotychczasowym życiu"

https://plejada.pl/newsy/magda-gessler-wydaje-autobiografie-mamy-przedpremierowy-fragment-ksiazki/qmk1x6x

• Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Zenek Pereszczako 15.06.2021, 17:09
    Kogo?
    Odpowiedz
  • Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Teofila (w podróży) 15.06.2021, 17:40
    Jako pracownica, czy jako klientka?...
    Kto bowiem umarł, stał się wolny od grzechu (Rz 6,7)
    Odpowiedz
  • Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Cyrenejczyk 15.06.2021, 17:50

po prawdzie nie czytałem
    ale przyznaję, że Onet ma fajne tytuły
    Odpowiedz
  • Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Resztka czy Trabel❓ 15.06.2021, 17:55

Całą rozmowę z Magdą Gessler przeczytasz już w środę 16 czerwca 2021 r. o 9:00 w Plejadzie.
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Rouge 15.06.2021, 17:44
    Jest taki film niderlandzki „Polska narzeczona”. O kobiecie, Polce, która uciekła z niemieckiego burdelu i została przygarnięta przez niderlandzkiego boera. Z czasem zaczęło kiełkować uczucie między nią a jej wybawcą…
    When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it. ~Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Adalbert1241 15.06.2021, 18:35
    onet i wiesz wszystko.
    Odpowiedz
  • Re: Magda Gessler o wizycie w niemieckim burdelu: Byłam tylko jedną noc - informuje onet|Altek 15.06.2021, 20:41
    Bidulka.
    Człowiek jest istotą dramatyczną. J. Tischner
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook