Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej

dodano: 23.05.2021, 18:17
akcje wątku: drzewko

Autor: enrque111

enrque111

• Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Annbis 23.05.2021, 18:18
    Przyłączam się.
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Cyrenejczyk 23.05.2021, 18:28
    "mam w dupie"
    to napisał niewątpliwie jakiś homoseksualista
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|ʋʝ 23.05.2021, 18:31

"mam w dupie"
    to napisał niewątpliwie jakiś homoseksualista

Duży musi mieć ten prdel, znaczy dupę.
    Na bal, na bal, na bal. A sny zamieńmy na życie.
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Sebinus 23.05.2021, 21:04
    Piękny pokaz polaczkowego egoizmu.
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|enrque111 23.05.2021, 21:23

Raczej rozsądku. Poza tym, co tobie do tego, skoro nie jesteś Polakiem?
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Sebinus 24.05.2021, 10:40

Raczej rozsądku. Poza tym, co tobie do tego, skoro nie jesteś Polakiem?

Ehhh ty to nazywasz zdrowym rozsądkiem...
    Potem się rodzina się dziwi czemu umarł we mnie patriota, pokazuje im wtedy takiego debila jak ty.
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|enrque111 24.05.2021, 20:58

Ehhh ty to nazywasz zdrowym rozsądkiem...
    Potem się rodzina się dziwi czemu umarł we mnie patriota, pokazuje im wtedy takiego debila jak ty.

Nie powinieneś patrzeć na siebie w lustrze, nie będziesz wtedy widział debili :)))
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Sebinus 25.05.2021, 9:59

Nie powinieneś patrzeć na siebie w lustrze, nie będziesz wtedy widział debili :)))

A dzięki za radę debilu.
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Adalbert1241 23.05.2021, 21:35

Prawdziwy intelektualista indywidualista?
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Pan PiSowczyk 23.05.2021, 22:35
    Owsiak strasznie zniszczył psychicznie tego Wielguckiego. Warto też wiedzieć, że jego pseudonim - Matka Kurka - powstał jako kpina z ojca Rydzyka. Co ciekawe nie wycofał się później z tego pseudonimu, pomimo (rzekomego) nawrócenia. Nigdy mu nie ufałem.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|Miecz Damoklesa 24.05.2021, 0:56
    Nie ludzie, tylko przygłup Wielgucki.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Ludzie mają już dość nachalnej agitacji szczepionkowej|ℳrohny 24.05.2021, 21:55

Nie ludzie, tylko przygłup Wielgucki.

Razem z innymi przygłupami z tego forum z rodzin tradsów i novusów.
    koning van uitweiding
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook