Otwarte forum dyskusyjne Frondy

list otwarty do troli

dodano: 17.02.2021, 16:21
akcje wątku: drzewko

Autor: DelfInn

mam na myto, wiec prosze sie nie czepiac. natomiast wy nie macie na powrot, wiec dobywajcie ze xrodla. aby sie samemu pieknie zaskoczyc.

Sursum corda!

• Re: list otwarty do troli|Alkemičar 17.02.2021, 16:24
    Jak Pan definiuje trolów i kogo do nich zalicza?
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 17.02.2021, 16:37

Jak Pan definiuje trolów i kogo do nich zalicza?

osoby, ktore z roznych przyczyn i dla rozmaitych celow na danym forum wypowiadaja sie na dowolny temat w sposob dowolny, a nie okreslony regulami tego forum.i netykiety. np. na forum fizyki, mowia o biologii, a na forum o chemii o fizyce, zas na forum o chrzecijanstwie, wystepuja przeciw chrzecijanstwu, a zasadniczo przeciw chrzecijanom personalnie.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|Alkemičar 17.02.2021, 16:41

osoby, ktore z roznych przyczyn i dla rozmaitych celow na danym forum wypowiadaja sie na dowolny temat w sposob dowolny, a nie okreslony regulami tego forum.i netykiety. np. na forum fizyki, mowia o biologii, a na forum o chemii o fizyce, zas na forum o chrzecijanstwie, wystepuja przeciw chrzecijanstwu ...

Każdemu zdarza się trolling tu i ówdzie. Nawet T(wp) czasami troluje i to we własnych wątkach.
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 18.02.2021, 6:15

Każdemu zdarza się trolling tu i ówdzie. Nawet T(wp) czasami troluje i to we własnych wątkach.

Przyznaj sie ze Pani Teofila troluje Twe zycie, po prostu przestrzel - umiesz?
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|ProjectPi v3 17.02.2021, 16:48

osoby, ktore z roznych przyczyn i dla rozmaitych celow na danym forum wypowiadaja sie na dowolny temat w sposob dowolny, a nie okreslony regulami tego forum.i netykiety. np. na forum fizyki, mowia o biologii, a na forum o chemii o fizyce, zas na forum o chrzecijanstwie, wystepuja przeciw chrzecijanstwu ...

Lol, że się tak wyrażę.

"Forum przeznaczone jest do rozpowszechniania treści w języku polskim."
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 17.02.2021, 17:52

Lol, że się tak wyrażę.

"Forum przeznaczone jest do rozpowszechniania treści w języku polskim."

prosze sie tak nie wyrazac, to nieprzyzwoite. i podchodzi pod troling, imvho.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|ProjectPi v3 17.02.2021, 21:25

prosze sie tak nie wyrazac, to nieprzyzwoite. i podchodzi pod troling, imvho.

Nah, zacznij respektować ów regulamin i w życie wdrażać, pajacu, może być od punktu, który zapodałem.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|Straśholc 17.02.2021, 21:42

Nah, zacznij respektować ów regulamin i w życie wdrażać, pajacu, może być od punktu, który zapodałem.

Nie trzeba myśleć o panu Delf z Inn, tylko go wysłać na emigrację do Usono razem z panem Pewelczykiem bytującym czasowo w Lublinie.
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 18.02.2021, 6:14

Nie trzeba myśleć o panu Delf z Inn, tylko go wysłać na emigrację do Usono razem z panem Pewelczykiem bytującym czasowo w Lublinie.

a pan jak zwykle nie kuma znaczenia mej ksywki. no coz, nie tylko pan jest glabem, tfu, trolem...
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|Straśholc 19.02.2021, 20:50

a pan jak zwykle nie kuma znaczenia mej ksywki. no coz, nie tylko pan jest glabem, tfu, trolem...

[PL] Mogę być głąbem, trolem. Ważne, że nie jestem lamusem i ramolem.
    „Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Paulo Coelho
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 18.02.2021, 6:12

zdumiewa mnie panska postawa....
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|ProjectPi v3 18.02.2021, 8:23

zdumiewa mnie panska postawa....

Co za cios, jakiż ból.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 17.02.2021, 16:49
    nie ma mostu
    po prostu
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|Alkemičar 17.02.2021, 16:51

nie ma mostu
    po prostu

Trolling hard level to odchodzi na stronie głównej frondy, gdzie się pisze bez logowania.
    Odpowiedz
  • Re: list otwarty do troli|DelfInn 17.02.2021, 17:48

Trolling hard level to odchodzi na stronie głównej frondy, gdzie się pisze bez logowania.

nie wiem, nie bywam, ale skoro tak, wypada sie pochylic nad adminka, ktora to dopuszcza. tu jest chyba podobnie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook