Otwarte forum dyskusyjne Frondy

LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)

dodano: 17.06.2019, 12:39
akcje wątku: drzewko

Autor: Zawistowski

Mamy ok 80% "onanistów"
60% antykoncepcjonistów

25% aborcjonistek

oraz 1,5% LGBT (z czego jakieś 0,01% demonstratywnych)

A poza tym większość ludzi nie chodzi do kościoła w niedzielę i uznaje pożycie pozamałżeńskie.

Wszystkie ww sprawy (poza pierwszą o ile stanowi nałóg) stanowią grzech ciężki

Wszystkie

Na której się skupimy? ;)

• Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Ateistyczny lewak 17.06.2019, 15:47
    Na LGBT bo kopanie ich jest w modzie.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Boski 17.06.2019, 15:51
    Ciekawe czy od jakiegoś śmiesznego marszu LGBT ktoś kto jest hetero został nagle "zboczkiem" i odwrotnie czy od jakiegoś śmiesznego marszu dla Rodziny ktoś kto jest "zboczkiem" został nagle "normalnym"
    :)
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Piotrak_2 17.06.2019, 15:52
    Nikt ze swego onanizmu nie robi przedmiotu publicznej debaty. Więc jednak LGTBitditp...
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|ℳrohny 17.06.2019, 17:02

Nikt ze swego onanizmu nie robi przedmiotu publicznej debaty. Więc jednak LGTBitditp...

Podobno onanistę można poznać po tym, że ma włosy między palcami dłoni ;] — tzw. dłoń onanisty.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Piotrak_2 17.06.2019, 17:35

Podobno onanistę można poznać po tym, że ma włosy między palcami dłoni ;] — tzw. dłoń onanisty.

Bujda jak nic:)
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|ℳrohny 17.06.2019, 18:11
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Adalbert1241 17.06.2019, 22:07

Ale jest trendy?

https://facet.wp.pl/trendy-w-masturbacji-co-jak-kiedy-6002905712043137a

Trzeba ludzi czymś zając podczas rabunku?
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Zawistowski 18.06.2019, 11:11
    Tak sobie myślę, co my byśmy bez tych gejów zrobili...? Na co zostałoby psioczyć i zwierać szeregi? Na pijaków? Na niewierne żony (zapomniałem dodać, że 10% tatusiów bezwiednie wychowuje nie swoje dziecko)? Bezrobotnych mężów.. ? Toż nie sra się do własnego gniazda.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT powiedzmy raz jeszcze głośne NIE!.. (to jedyna czytelna forma pobożności)|Agnes32 18.06.2019, 11:32

Tak sobie myślę, co my byśmy bez tych gejów zrobili...? Na co zostałoby psioczyć i zwierać szeregi? Na pijaków? Na niewierne żony (zapomniałem dodać, że 10% tatusiów bezwiednie wychowuje nie swoje dziecko)? Bezrobotnych mężów.. ? Toż nie sra się do własnego gniazda.

Jeszcze można na tych durnych Polaków, którym tylko budowa w głowie i każdy chce na swoje, zamiast potulnie wynajmować od bufonów.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook