Otwarte forum dyskusyjne Frondy

LGBT dyskryminuje homoseksualistów

dodano: 14.02.2020, 22:12
akcje wątku: drzewko

Autor: AnnaMS

Nie pozwala im się leczyć, a dodatkowo gnębi te osoby, które chcą im pomagać.

Warto przeczytać:

https://kosciol.wiara.pl/doc/6161616.Zaplacila-20-tys-grzywny-za-terapie-dla-osob-homoseksualnych

• Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|alchemik 14.02.2020, 22:15
    Mojego brata we wczesnym wieku szkolnym „leczono na leworęczność”.
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|AnnaMS 14.02.2020, 22:16

Mojego brata we wczesnym wieku szkolnym „leczono na leworęczność”.

A to jakaś odmiana homoseksualizmu?
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|alchemik 14.02.2020, 22:17

Yeap.
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Ateistyczny lewak 14.02.2020, 23:29

Nie, to inna forma buntu przeciwko bogu.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Adalbert1241 15.02.2020, 10:20

Nie, to inna forma buntu przeciwko bogu.

Pal sześć ideologie ale kasa, kasa przepadnie.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Altek 14.02.2020, 23:02
    Wszędzie przemoc.
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Boski 14.02.2020, 23:09
    A ja myślę na wątkiem: "Kościół nie pozwala leczyć katolików z homofobii"
    :) :)
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Ateistyczny lewak 14.02.2020, 23:27
    @Swieta AnnaMS - a dlaczego Cie to obchodzi, czyzby LGBT dyskryminowalo Ciebie???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|alchemik 14.02.2020, 23:41

@Swieta AnnaMS - a dlaczego Cie to obchodzi, czyzby LGBT dyskryminowalo Ciebie???

Może jako psycholożka chce założyć podobny biznes w Polsce?
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Ateistyczny lewak 14.02.2020, 23:53

Może jako psycholożka chce założyć podobny biznes w Polsce?

Swieta AnnaMS wie o psychologii mniej niz ja o jezyku chinskim... ona malpuje za katonaziolskimi szcujniami.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|alchemik 15.02.2020, 0:00

Swieta AnnaMS wie o psychologii mniej niz ja o jezyku chinskim... ona malpuje za katonaziolskimi szcujniami.

Nieważne, co wie i umie. Biznes to biznes i z frajerów można szmal kosić. Działają w Polsce różni szemrani uzdrowiciele i znachorzy.
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Ateistyczny lewak 15.02.2020, 0:26

Nieważne, co wie i umie. Biznes to biznes i z frajerów można szmal kosić. Działają w Polsce różni szemrani uzdrowiciele i znachorzy.

Mowisz o ksiezach, tak?
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|AnnaMS 15.02.2020, 9:29

Nazywasz frajerami tych spośród homoseksualistów, którzy nie akceptują tej skłonności i proszą o pomoc?
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Cyrenejczyk 15.02.2020, 9:59

Nazywasz frajerami tych spośród homoseksualistów, którzy nie akceptują tej skłonności i proszą o pomoc?

wszelkimi środkami nie należy dopuszczać do "coming out" z homo na hetero bo się ideologia zawali
    Odpowiedz
  • Re: LGBT dyskryminuje homoseksualistów|Héroe nacional de San Escobar 15.02.2020, 10:03

wszelkimi środkami nie należy dopuszczać do "coming out" z homo na hetero bo się ideologia zawali

#posz
    Yo no soy marinero. Soy capitán, soy capitán.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook