Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu

dodano: 26.05.2021, 22:45
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Nie wziął udziału w treningu.

Parę dni przedtem zapytali Lewandowskiego, czy się zaszczepi. Odpowiedź nie spodoba się fanatykom [VIDEO]

https://nczas.com/2021/05/25/zapytali-lewandowskiego-czy-sie-zaszczepi-odpowiedz-nie-spodoba-sie-fanatykom-video/

Niestety, złamał się. Czym go przekonali?

• Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|ᴅɪᴅᴇʟɪꜱ ɴᴀᴍᴀꜱ 26.05.2021, 22:48
    Jakie to skutki uboczne, uboga myślowo kobieto?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Adalbert1241 27.05.2021, 7:57

Jakie to skutki uboczne, uboga myślowo kobieto?

Miedzy innymi exitus letalis?
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Semper Fidelis 27.05.2021, 8:23

Miedzy innymi exitus letalis?

Opanuj się w swojej trollerce.
    Annbis: Lewandowski odczuwa skutki uboczne po szczepieniu
    ᴅɪᴅᴇʟɪꜱ ɴᴀᴍᴀꜱ - jakie skutki uboczne?
    Ty: między innymi exitus letalis.

Czy poza innymi skutkami ubocznymi Lewandowski umarł z powodu szczepienia? Bo to właśnie napisałeś. Nie musisz w każdym wątku zaznaczać swojej odpowiedzi w zupełnie losowy i bezsensowny sposób.
    Lub po prostu naucz się czytać ze zrozumieniem. Wierzę w ciebie.
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Pižgun 26.05.2021, 23:10
    Ale manipulacja. Wahał się. Czekał na konsultację z lekarzem.

– Wiem, że mamy być szczepieni, ale nie wiem jeszcze kiedy. Sam nie znam jeszcze dokładnego planu, ale będzie pewnie rozmowa z doktorem. Nawet nie wiem, jakie szczepionki są – mówił Robert Lewandowski podczas konferencji prasowej w Opalenicy.
    Dva koľory moji, dva koľory. Červone to ľubov, a čorne to žurba.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Miecz Damoklesa 26.05.2021, 23:21
    Czym go przekonali
    Na pewno go przekupili :D
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Legendarny Detektyw Inwektyw 27.05.2021, 0:52
    Parę osób po J&J nie stawiło się następnego dnia w pracy. Ale niedyspozycja mija po góra 3 dniach. Normalna reakcja organizmu na patogen.
    Na wszystko mam odpowiedź ostrą.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Sebinus 27.05.2021, 7:09
    Ohhhhhhh straszne układ immunologiczny młodego człowieka zareagował tak ostro że wywołał stan chorobowy który potrwał z jeden dzień,sam tak przechodziłem.
    Ale straszny NOP bójcie się wszyscy xD
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Ola 27.05.2021, 8:02
    Nie chciał głośno powiedzieć tego co naprawdę myśli, dlatego też nie wiadomo dlaczego się zaszczepił. Jak na razie kompletnie nie zrozumiałe.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Miecz Damoklesa 27.05.2021, 9:35

Nie chciał głośno powiedzieć tego co naprawdę myśli, dlatego też nie wiadomo dlaczego się zaszczepił. Jak na razie kompletnie nie zrozumiałe.

Ludzie zwykle się szczepią po to, by nie zachorować na chorobę, przed którą chroni szczepionka.

Mam nadzieję, że pomogłem.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Ola 27.05.2021, 11:23

Ludzie zwykle się szczepią po to, by nie zachorować na chorobę, przed którą chroni szczepionka.

Mam nadzieję, że pomogłem.

To prawda lecz ten jak nazywają preparat na kowit nie jest szczepionką. To preparat mający tyle wspólnego ze szczepionką, że jest wstrzykiwany jak szczepionka.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Sebinus 27.05.2021, 12:30

To prawda lecz ten jak nazywają preparat na kowit nie jest szczepionką. To preparat mający tyle wspólnego ze szczepionką, że jest wstrzykiwany jak szczepionka.

Czemu wy myślicie że termin ,, preparat" to coś negatywnego?
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Ola 27.05.2021, 13:27

Czemu wy myślicie że termin ,, preparat" to coś negatywnego?

Ja preparatem spryskuję w ogródku rośliny. A tu masz znaczenie jakim posługują się możni tego świata:

Preparat – termin prawny oznaczający mieszaninę bądź roztwór składający się z co najmniej dwóch substancji. Pojęcie to funkcjonowało w prawodawstwie Unii Europejskiej związanym z substancjami niebezpiecznymi, m.in. w dyrektywie 67/548/EWG, dyrektywie 1999/45/WE czy rozporządzeniu REACH. Wikipedia
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|ᴅɪᴅᴇʟɪꜱ ɴᴀᴍᴀꜱ 27.05.2021, 13:32

Ja preparatem spryskuję w ogródku rośliny. A tu masz znaczenie jakim posługują się możni tego świata:

Preparat – termin prawny oznaczający mieszaninę bądź roztwór składający się z co najmniej dwóch substancji. Pojęcie to funkcjonowało w prawodawstwie Unii Europejskiej związanym z substancjami niebezpiecznymi, m.in. w dyrektywie 67/548/EWG, dyrektywie 1999 ...

Olencja, weź spirytus salicylowy i natrzyj sobie nim czoło.
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|Sebinus 27.05.2021, 15:34

Preparat – termin prawny oznaczający mieszaninę bądź roztwór składający się z co najmniej dwóch substancji. Pojęcie to funkcjonowało w prawodawstwie Unii Europejskiej związanym z substancjami niebezpiecznymi, m.in. w dyrektywie 67/548/EWG, dyrektywie 1999 ...

Widzę przeczytałaś termin bez zrozumienia...
    Odpowiedz
  • Re: Lewandowski nie chciał szczepić się; następnie zaszczepił się i odczuwa skutki uboczne po szczepieniu|ᴅɪᴅᴇʟɪꜱ ɴᴀᴍᴀꜱ 27.05.2021, 13:08

Oj, joj, joj, nie opluj monitora, Olencjo.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook