Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...

dodano: 17.08.2020, 13:27
akcje wątku: drzewko

Zamiast jednej definicji  rodziny rozumianej jako związek mężczyzny i kobiety -"małżeństwa" jednopłciowe i inne "wynalazki".

Zamiast dwóch płci - ponad 50 "tożsamości płciowych"(na początek szaleństwa).

Zamiast własności -zajmowanie nieruchomosci bez choćby cienia pretekstu prawnego (tzw skłotowanie).

Zamiast wspólnoty  narodowej  -mgławicowe grupy  "w poprzek" naturalnych podziałów narodowych.

• Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Fredny 17.08.2020, 13:30
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|observer1920 17.08.2020, 13:33

https://i.wpimg.pl/O/625x400/i.wp.pl/a/f/png/37205/biala_mgla.png

Jak już nie stać Cię na wkład merytoryczny to przynajmniej nie powtarzaj bo od wczoraj podobne obrazki zamieszczono na tym forum dwa razy i ten jest trzeci ...
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Fredny 17.08.2020, 13:36
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Fredny 17.08.2020, 13:37
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|observer1920 17.08.2020, 13:43

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1e/Tecza_Kielce.jpg

To także już zamieszczałeś tylko chyba pod innym nickiem ...
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Fredny 17.08.2020, 13:39
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Jam Ów Skrupulatny 17.08.2020, 13:47
    -mgławicowe grupy

Minus mgławicowe. A są też plus mgławicowe?
    Nie traćmy czasu na zbędne przecinki.
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Agnes32 17.08.2020, 22:51

-mgławicowe grupy

Minus mgławicowe. A są też plus mgławicowe?

Nareszcie jakiś mądrala na tym forum. Pewnie wiesz czym różni się dywiz od myślnika.
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Orest 18.08.2020, 1:02

Nareszcie jakiś mądrala na tym forum. Pewnie wiesz czym różni się dywiz od myślnika.

Pauza nie jest dostępna z klawiatury (w Windows), acz można podwoić myślnik (--).
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Jam Ów Skrupulatny 18.08.2020, 11:20

Według moje wiedzy to to samo. Łącznik (albo minus) jest na standardowej klawiaturze (-), a żeby użyć półpauzy (–) albo pauzy (—) trzeba trochę pokombinować.
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Jam Ów Skrupulatny 18.08.2020, 11:22

Sorry, źle przeczytałem. Myślnik to inaczej pauza (—). A dywiz to inaczej łącznik (-).
    Odpowiedz
  • Re: Lewactwo wypacza nie tylko tęcze ...|Agnes32 19.08.2020, 6:05

Sorry, źle przeczytałem. Myślnik to inaczej pauza (—). A dywiz to inaczej łącznik (-).

Dzięki
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook