Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji

dodano: 8.11.2019, 20:43
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

"Byłem płatnym mordercą, aborcjonistą - przyznaje. Dlaczego już nie jest? Doktor Anthony Levatino, były aborcjonista, który w "Nieplanowane" zagrał role lekarza dziś opowiada o tym dlaczego zrezygnował z zabijania dzieci.

Doktor Anthony Levatino to lekarz ginekolog ze Stanu Nowy York, USA, który regularnie przeprowadzał zabiegi terminacji ciąży, w tym tzw. późne aborcje. Przeprowadził 1200 aborcji w tym ponad 100 tzw, późnych, tj. do 24 tygodnia ciąży. Po śmierci córki i przełomowym zabiegu, podczas którego zrozumiał, że aborcja jest zabiciem czyjegoś dziecka zrezygnował z ich wykonywania".

https://www.niedziela.pl/artykul/46805

Obejrzyj krótkie (~3min.) świadectwo - rozmowę z dr. Levatino i jego żoną (polskie napisy).

https://www.youtube.com/watch?v=q40BPYWjHYk

• Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|AnnaMS 8.11.2019, 20:48
    Niesamowite!
    Chwała Panu!
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Boski 8.11.2019, 21:03
    Prawie jak morderca Chazan
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Teofila (w podróży) 8.11.2019, 21:05

Prawie jak morderca Chazan

Przynajmniej mogą dać prawdziwe świadectwo i wypowiedzieć się z dogłębną znajomością rzeczy.

W przeciwieństwie do pana.

Deo gratias +
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|“Lemi” 8.11.2019, 21:09

Przynajmniej mogą dać prawdziwe świadectwo i wypowiedzieć się z dogłębną znajomością rzeczy.

Deo gratias +

Nawróceni, nawróceni, nawróceni, nawróceni
    Ku Jehowie, ku Jehowie znów zwróceni

Jak to śpiewają moi protestanccy sąsiedzi:
    If God be for us
    Who shall be against us?
    http://www.fronda.pl/forum/blues-to-korzenie-reszta-muzyki-to-owoce-willie-dixon,90329.html
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Teofila (w podróży) 8.11.2019, 21:11

Nawróceni, nawróceni, nawróceni, nawróceni
    Ku Jehowie, ku Jehowie znów zwróceni

Jak to śpiewają moi protestanccy sąsiedzi:
    If God be for us
    Who shall be against us?

"Tak samo w niebie2 większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia".
    (Łk 15,7)

+++
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Boski 8.11.2019, 21:16

Deo gratias +

A jakie jest moje przeciwieństwo?
    Przecież i Chazan i Levatino byli mordercami.Coś się nie zgadza?
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Teofila (w podróży) 8.11.2019, 21:28

A jakie jest moje przeciwieństwo?
    Przecież i Chazan i Levatino byli mordercami.Coś się nie zgadza?

W przeciwieństwie do pana, który nie może dać prawdziwego świadectwa i wypowiedzieć się z dogłębną znajomością rzeczy.
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|pismac 8.11.2019, 21:37

W przeciwieństwie do pana, który nie może dać prawdziwego świadectwa i wypowiedzieć się z dogłębną znajomością rzeczy.

Jakie świadectwo i w jakim celu miałby dawać @Boski?
    „Nie paliłeś dawniej tyle co dziś. Zapałka ci drży, nielekko nam iść”.
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Teofila (w podróży) 8.11.2019, 22:24

Jakie świadectwo i w jakim celu miałby dawać @Boski?

Właśnie.
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|pismac 8.11.2019, 22:28

Właśnie.

Takie jak użyszkodnik @Wojo?
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Teofila (w podróży) 8.11.2019, 22:29

Takie jak użyszkodnik @Wojo?

I kolejnego pytania nie rozumiem.

Kiepsko mi dziś idzie ta ateologika, jak zwykle, zresztą :)
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|pismac 8.11.2019, 23:20

I kolejnego pytania nie rozumiem.

Kiepsko mi dziś idzie ta ateologika, jak zwykle, zresztą :)

Mniejsza z tym — mówi Dżim. Bonan nokton.
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Boski 8.11.2019, 21:47

Nie mogę dać świadectwa bo w mojej rodzinie nie było nigdy aborcji,chociaż naciski lekarzy były.Największe u mojej babci w latach 60-tych.W pani rodzinie,wiec były aborcje?
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|AnnaMS 8.11.2019, 22:11

Nie mogę dać świadectwa bo w mojej rodzinie nie było nigdy aborcji,chociaż naciski lekarzy były.Największe u mojej babci w latach 60-tych.W pani rodzinie,wiec były aborcje?

Dlaczego nie cieszysz się, że morderca stał się obrońcą życia?
    Odpowiedz
  • Re: Lekarz z "Unplanned" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji|Teofila (w podróży) 8.11.2019, 22:16

Dlaczego nie cieszysz się, że morderca stał się obrońcą życia?

^
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook