Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ładne zdjęcie dziś widziałem

dodano: 17.10.2020, 0:52
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

• Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Annbis 17.10.2020, 9:11

Czy oni już rodzą się w tych jarmułkach?
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Cercador de la Veritat 17.10.2020, 11:01

Czy oni już rodzą się w tych jarmułkach?

Tak, rodzą się w kipach, foliaro ;-]
    • Wszystko, co mogę dzisiaj mieć, to kamień z napisem KREW •
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Annbis 17.10.2020, 11:18

Tak, rodzą się w kipach, foliaro ;-]

Tylko ten jeden termin zdołałeś przyswoić przez całe życie?
    Inne już nie wchodzą do głowy? To za dużo jak na Ciebie czy za mała pojemność Twojego umysłu (jeżeli w ogóle - jakiś masz)?
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Cercador de la Veritat 17.10.2020, 11:29

Tylko ten jeden termin zdołałeś przyswoić przez całe życie?
    Inne już nie wchodzą do głowy? To za dużo jak na Ciebie czy za mała pojemność Twojego umysłu (jeżeli w ogóle - jakiś masz)?

Szukasz zaczepki, biedna kobieto w foliowej czapeczce? Jak chcesz wojny, to ją dostaniesz.

https://www.dobreprogramy.pl/Foliarze-nie-zatrzymaja-5G-w-USA.-Sieci-beda-nadal-wdrazac-technologie,News,107530.html
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Annbis 17.10.2020, 11:39

Szukasz zaczepki, biedna kobieto w foliowej czapeczce? Jak chcesz wojny, to ją dostaniesz.

https://www.dobreprogramy.pl/Foliarze-nie-zatrzymaja-5G-w-USA.-Sieci-beda-nadal-wdrazac-technologie,News,107530.html

Co to za "wojna"!
    Nie rozśmieszaj.
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Cercador de la Veritat 17.10.2020, 11:44

Co to za "wojna"!
    Nie rozśmieszaj.

Tej, tęgogłowa. Twoje IQ pozwala tylko na copy-paste z odjechanych portali.

So we are at war.
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|Annbis 17.10.2020, 14:41

Tej, tęgogłowa. Twoje IQ pozwala tylko na copy-paste z odjechanych portali.

So we are at war.

Nie przynudzaj i żegnam.
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|observer1920 17.10.2020, 13:38
    Dyr Muzeum Oświęcimia - Cywiński też się załapał na to zdjęcie.
    A naiwna Beata chciała go odwoływać:)
    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/481464,pis-odwolaniem-dyrektora-muzeum-auschwitz-cywinskiego.html
    "...To jest rzecz skandaliczna i niebywała, że nie pamięta się o polskich bohaterach - powiedziała w Sejmie wiceprezes PiS Beata Szydło. Jej zdaniem z wypowiedzi dyrektora muzeum Piotra Cywińskiego wynika, że "potraktował całą sprawę bardzo lekce" i dlatego premier Ewa Kopacz oraz minister kultury powinny wyciągnąć wobec niego konsekwencje.

Beata Szydło podkreśliła, że Polska musi pamiętać o swoich bohaterach i nie może pozwolić się "wkręcić w zafałszowanie historii o Auschwitz-Birkenau"..."

PS
    Beata Szydło nie załapała się na kolację u Joyne Danielsa więc "spiskowcy" spekulowali, że niebawem ją "powiozą".
    I... rzeczywiście zaraz nastąpiła roszada i została zamieniona na byłego pracownika banksetrów, który swoje dzieci posłał do szkoły żydowskiej ...
    Odpowiedz
  • Re: Ładne zdjęcie dziś widziałem|waldens 17.10.2020, 14:30

Dyr Muzeum Oświęcimia - Cywiński też się załapał na to zdjęcie.
    A naiwna Beata chciała go odwoływać:)
    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/481464,pis-odwolaniem-dyrektora-muzeum-auschwitz-cywinskiego.html
    "...To jest rzecz skandaliczna i niebywała, że nie pamięta się o polskich bohaterach - powiedziała w Sejmie wiceprezes PiS Beata Szydło. Jej zdaniem z wypowiedzi dyrektora ...

Widziałem piękne zdjęcie przy stole starszego sierżanta sztabowego i damy z broszką. Sierżant nie spożywał posiłku, być może z powodów podanych w Talmudzie.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook