Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kukiz w starciu z realiami bez zasad

dodano: 15.05.2016, 9:55
akcje wątku: drzewko

Autor: Odyseja2012

Paweł Kukiz postanowił podzielić się ze swoimi wyborcami sytuacją, do której miało dojść po ostatnim Konwencie Seniorów. "Nie mówiłem wam jeszcze o zdarzeniu z moim udziałem" - rozpoczyna swój wpis lider Kukiz'15.

I opisuje: "Otóż po zamknięciu spotkania marszałek Kuchciński poprosił - o ile tak można nazwać coś na kształt polecenia - mnie i marszałka Staszka Tyszkę o pozostanie. W obecności marszałka Brudzińskiego zostałem poinformowany, że pIs konsultuje ze swoimi prawnikami sprawę ujawnionych, potajemnie nagranych moich prywatnych rozmów, tzw. taśm Kukiza, gdzie - jak twierdził Kuchciński - zostało obrażone Prawo i Sprawiedliwość".

Ten pomysł wyraźnie nie spodobał się Kukizowi. "Wara od moich prywatnych rozmów. (...) Zostały nagrane blisko rok temu" - napisał, przyznając jednocześnie, że faktycznie "pełne są bluzgów".

Dalej jest tylko mocniej. "Skoro tak bardzo nowych Panów narodu polskiego oburza moja rock'n'rollowa retoryka z czasów jeszcze 'nieparlamentarnych', to może zajmą się Panowie swoimi janczarami, wypisującymi na moim FB bluzgi godne poziomu ich wyboru" - proponuje Kukiz.

I dodaje: "Może Panowie zajmą się swoimi fanami piszącymi 'komentarze' w 'zacnych', prawych i sprawiedliwych portalach w rodzaju niezależna czy wpolityce?". "To ja już wolę ku*** rzucać, marszałkowie wielebni, niż mieć takich jak Wy wyborców" - kończy swój wpis lider Kukiz'15.

Komentarze:

Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
- Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!
A. Waligórski

Jak Ty Paweł nic nie zrozumiałeś, choćby na przykładzie Andrzeja Leppera ..
PiSie najpierw podadzą Ci rękę, potem Cię uwalą, na koniec przejmą Twoich posłów i partyjkę.
Zatopiłeś swój wizerunek i w sumie faktycznie pozostaje Ci tylko ku*** rzucać

No to panie Kukiz zaczęło się zjadanie przystawki

No widzisz, zaprosili cię na obiad po to, żeby ci portfel ukraść. Cała Polska to widziała, szkoda, że ty byłeś taki ślepy.

• Re: Kukiz w starciu z realiami bez zasad|WojciechA 15.05.2016, 17:44
    Kukiz? Dla mnie zawsze był żaden i taki jest nadal.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook