Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?

dodano: 29.05.2019, 16:10
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Marsz dla Życia i Rodziny. Nie idziesz, wspierasz homorewolucję!

Ponieważ w Polsce rządzi PiS, a PiS wypompowała tęczową partię zboczeńców Wiosna pederasty Roberta Biedronia, a partia owa głosi homorewolucję, to i PiS, który ją wypompował głosi homorewolucję, a więc Marsz dla Życia i Rodziny będzie Marszem przeciwko tęczowej partii zboczeńców Wiosna pederasty Roberta Biedronia oraz przeciwko rządzącej (choćby i po trupach) partii PiS.

Dostrzegamy cynizm większości polityków, którzy wartości chrześcijańskie i samą wiarę postrzegają w kategoriach marketingowego narzędzia.

Obrońcy nienarodzonych będą poszukiwać kolejnych sposobów dotarcia do sumień ludzi uśpionych wrogą życiu propagandą, a także skuteczniejszych metod wpływania na rządzących.

Wiele poruszenia wywołują w Polsce w ostatnich miesiącach liczne próby metodycznego wprowadzenia do polskiej edukacji programów seksualizujących najmłodsze pokolenie. Trudno się dziwić, że globalne trendy docierają również do nas: zdemoralizowane społeczeństwo staje się łatwym kąskiem dla wszystkich, którzy świetnie zarabiają na ofiarach rozmaitych uzależnień.

Z kolei rządzący najchętniej ograniczyliby zainteresowanie zwykłych ludzi życiem publicznym do udziału w rytualnym głosowaniu oraz do zapłacenia podatków. To pierwsze na razie jest jeszcze nieobowiązkowe, chociaż zniechęcanie do angażowania się ogółu w sprawy publiczne na co dzień – nad wyraz skuteczne.

Sprawy obrony życia oraz najmłodszych przed systemową demoralizacją połączą uczestników Marszów dla Życia i Rodziny, które jak co roku przejdą ulicami polskich miast. 9 czerwca odbędzie się on już po raz XIV, w 130 miejscach, w tym także w Warszawie. Hasłem tegorocznego wydarzenia jednoczącego nieobojętnych wobec dobra polskich rodzin, jest tym razem: „Seksedukacja to deprawacja”. aby wspólnie działać, trzeba się najpierw spotkać!

https://www.pch24.pl/marsz-dla-zycia-i-rodziny--nie-idziesz--wspierasz-homorewolucje-,68595,i.html

 • Re: Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?|Annbis 29.05.2019, 19:02
  Ja, z moim mężem pójdziemy.
  I mamy ponad tydzień czasu, aby pozachęcać znajomych, sąsiadów, przyjaciół i rodzinę.
  Odpowiedz
 • Re: Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?|Miecz Damoklesa 29.05.2019, 19:04
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
  Odpowiedz
 • Re: Kto pójdzie w Marszu dla Życia i Rodziny? Czy wiesz, że to będzie Marsz przeciwko rządzącej PiS?|Miecz Damoklesa 29.05.2019, 19:08
  Swoją drogą, dożyliśmy ciekawych czasów, w których edukacja seksualna bardziej oburza motłoch, niż gwałty na dzieciach w zaciszu plebanii.
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook