Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani

dodano: 14.09.2020, 15:51
akcje wątku: drzewko

Autor: Piotrak_2

M.in. o szczepionce firmy Moderna: czyste zło.

https://www.youtube.com/watch?v=lXVY6rpwtfA&feature=youtu.be

znalezione u Makowa

• Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Agnes32 14.09.2020, 16:46
    To teraz księźa są tymi "ekspertami nieopłacanymi przez rząd"? :D A Doda już się w końcu wypowiedziała? Od dawna niecierpliwie wyczekuję jej opinii.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Piotrak_2 14.09.2020, 17:01

To teraz księźa są tymi "ekspertami nieopłacanymi przez rząd"? :D A Doda już się w końcu wypowiedziała? Od dawna niecierpliwie wyczekuję jej opinii.

Osobiście czekam na oświadczenie polskiego Episkopatu nt. szczepionek produkowanych z wykorzystaniem komórek abortowanego płodu (m.in. firmy Astry Zeneca). Np. biskupi australijscy już się wypowiedzieli.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Agnes32 14.09.2020, 17:07

Osobiście czekam na oświadczenie polskiego Episkopatu nt. szczepionek produkowanych z wykorzystaniem komórek abortowanego płodu (m.in. firmy Astry Zeneca). Np. biskupi australijscy już się wypowiedzieli.

Może się wypowie. O ile to naprawdę były komórki płodu ludzkiego.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Piotrak_2 14.09.2020, 17:10

Może się wypowie. O ile to naprawdę były komórki płodu ludzkiego.

Zakładam, że biskupi australijscy mieli jakieś informacje na temat, skoro wypowiedzieli się negatywnie.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Agnes32 14.09.2020, 17:13

Zakładam, że biskupi australijscy mieli jakieś informacje na temat, skoro wypowiedzieli się negatywnie.

Ja tego nie śledziłam tak uważnie, jak biskupi australijscy, dlatego swego zdania w tej kwestii nie mam.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|tia 14.09.2020, 17:12
    Wydaje mi się, że nawet przeciwnicy szczepień będą się szczepić, bo np. USA nie wpuści na swój teren lub Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy, Egipt, Turcja.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Agnes32 14.09.2020, 17:14

Wydaje mi się, że nawet przeciwnicy szczepień będą się szczepić, bo np. USA nie wpuści na swój teren lub Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Włochy, Egipt, Turcja.

Tak, jakby zaśwadczenia o szczepienu nie można było kupić.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|tia 14.09.2020, 17:19

To sobie będą kupować, a rządy wprowadzą zapewne jakieś normy, aby ustrzec się przed fałszywą dokumentacją. Zresztą co mnie tam, do USA mnie nie ciągnie, lecz do Funchal lub Barcelony, ciekawe co wymyślą Portugalczycy i Hiszpanie.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Agnes32 14.09.2020, 17:23

To sobie będą kupować, a rządy wprowadzą zapewne jakieś normy, aby ustrzec się przed fałszywą dokumentacją. Zresztą co mnie tam, do USA mnie nie ciągnie, lecz do Funchal lub Barcelony, ciekawe co wymyślą Portugalczycy i Hiszpanie.

Z tego, co tutaj dchodzi, wynika, że Hiszpania ma poważny problem. Możliwe, że będą dmuchać na zimne.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Piżgun 14.09.2020, 19:24

A wszystko można kupić. Mało to razu pojawiał się na #ff mocny spam reklamujący fałszywe dokumenty i banknoty różnych krajów?

Chyba nawet wszystkiego nie wykasowali i można by coś odszukać w starych wątkach.

Śmierć jest łatwa, prosta, życie jest trudniejsze. ~Stephenie Meyer
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|ישוע בן יוסף 14.09.2020, 19:44
    Mentshn-Fresser (1916 Yiddish Pandemic Ballad) feat. Sveta Kundish & Daniel Kahn

(napisy EN, DE i YI)

https://www.youtube.com/watch?v=RaYmQNgCtnQ
    “Zog nit keyn mol, az du geyst dem letstn veg. Khotsh himlen blayene farshteln bloye teg. Kumen vet nokh undzer oysgebenkte sho. S’vet a poyk ton undzer trot: mir zaynen do!” — “Nie mów nigdy, że to twój ostatni krok. Dni pogodne kryje w sobie ciemny mrok. Jeszcze przyjdzie dzień stęskniony naszych snów. I zadudni krok nasz – my jesteśmy znów”.
    Odpowiedz
  • Re: Ks. Robert Altier o pandemii: jesteśmy oszukiwani|Piotrak_2 14.09.2020, 19:59

Mentshn-Fresser (1916 Yiddish Pandemic Ballad) feat. Sveta Kundish & Daniel Kahn

(napisy EN, DE i YI)

https://www.youtube.com/watch?v=RaYmQNgCtnQ

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/israellockdown2.jpg?itok=AB1b1VP9
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook