Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Krzyż Wielki Orderu Zasługi RP teraz tylko dla antypolskich pajaców?

dodano: 13.01.2021, 8:55
akcje wątku: drzewko

Autor: enrque111

enrque111

Georgetta Mosbacher były ambasador USA w Polsce... Dziś zostanie odznaczona Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej. Ciekawe za co? Czy ordery maja naprawdę tak mikrą już wartość? Czy są one jak piny w knajpach z pizza dla kurierow?
Czy Andrzej Duda chce ją wynagrodzić za sumiennie sprawowaną funkcję rewizora w "Prywislanskim Kraju"?
 
Warto przypomnieć (zwłaszcza miłośnikom PiS). To Mosbacher wciąż ingerowała w wewnętrzne sprawy Polski, wygłaszała mowy, że Polska w kwestii LGBT jest „po złej stronie historii” i na Zachodzie uchodzi za państwo „nieprzyjazne mniejszościom seksualnym”, co przekłada się na decyzje inwestycyjne i militarne. Nie pozwalała również opodatkować wielkich korporacji, broniła stacji TVN jako medium kontrolowanego przez kapitał amerykański, broniła Ubera przed zmianami przygotowanymi przez resort infrastruktury, krytykowała zapowiedź podatku od usług cyfrowych, który miał dotknąć amerykańskie korporacje, zabierała głos ws. wdrażania technologii 5G, zgodnie z interesami USA, krytykowała polskich polityków, głównie partii rządzącej i to nie spotkało się z reakcją państwa polskiego itd, itp.
https://s6.ifotos.pl/img/138118835_qqswrsp.jpg
 
 
 

  • Re: Krzyż Wielki Orderu Zasługi RP teraz tylko dla antypolskich pajaców?|Annbis 13.01.2021, 12:28

    Wszystko te zaprzańce potrafią zohydzić, podeptać wszelkie wartości. Bóg Honor Ojczyzna dla nich to puste słowa, które wypadły z obiegu. Ale czego można było spodziewać się po prezydenturze męża Pani Kornhauser?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook